Kora i szokująca prawda o jej rodzinie. Nieopublikowane dotąd zdjęcia ujrzały właśnie światło dzienne

Kora Rodzina
facebook.com/Kamil Sipowicz
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kora była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego rocka i całej krajowej sceny muzycznej. Z tego powodu zawsze było o niej głośno. Po jej śmierci 28 lipca 2018 roku często wspominamy, jaka była w życiu prywatnym i zawodowym. Ostatnio światło dzienne ujrzały niepublikowane dotąd zdjęcia ukazujące m.in. jej relację z wieloletnim partnerem. Zapraszamy do naszej galerii poświęconej zaskakującym faktom z życia rodzinnego wokalistki zespołu Maanam.

Kora przez wiele lat walczyła z chorobą nowotworową. Niestety, nie udało jej się wyleczyć raka i ostatecznie zmarła 28 lipca 2018 roku. Po jej śmieci w mediach pojawiało się coraz więcej mało znanych wcześniej faktów na temat jej życia prywatnego.

W mediach społecznościowych zostały opublikowane zdjęcia przedstawiające Korę i jej wieloletniego partnera, Kamila Sipowicza. Para była ze sobą w wolnym związku 40 lat aż do roku 2013, w którym postanowili się pobrać. Mąż był przy niej na łożu śmierci i to on poinformował o jej odejściu.

To jednak nie było pierwsze małżeństwo wokalistki. W 1971 roku Kora pobrała się z Markiem Jackowskim, z którym tworzyła zespół Maanam. Rok później na świat przyszedł ich syn, Mateusz. Para żyła ze sobą przez kolejnych 13 lat. Niestety, pomimo narodzin wspólnego potomstwa, nie udało im się znaleźć szczęścia. Rozstali się w 1984 r. Jednak nadal utrzymywali ze sobą kontakt ze względu na karierę zawodową.

Kora doczekała się dwóch synów, Mateusza i Szymona. Pierwszy z nich urodził się w 1972, natomiast drugi przyszedł na świat 4 lata później. Z jednym z nich swego czasu wiązało się sporo kontrowersji. Po latach okazało się, że biologicznym ojcem Szymona, urodzonego jeszcze przed rozwodem z Markiem Jackowskim, był Kamil Sipowicz.

Rodzina wokalistki zespołu Maanam kryje wiele tajemnic. Po latach sporo faktów w końcu wychodzi na jaw. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o relacjach rodzinnych Kory i zobaczyć dotąd niepublikowane zdjęcia, koniecznie przejrzyjcie naszą galerię!

Następna strona