Kora, księżna Diana, Jan Paweł II i 17 innych sław. Oto ich ostatnie słowa przed śmiercią

Kora
.
Wstecz

1 z 22

Dalej

Kora swoimi ostatnimi słowami zaskoczyła wszystkich, podobnie zresztą jak Jan Paweł II czy księżna Diana. Gwiazdy żegnały się w dość nietypowe sposoby, a pożegnania niektórych sprawiają, że aż włos jeży się na głowie. Przedstawiamy ostatnie słowa 20 znanych osób, będziecie w szoku.

Kora przegrała długą i ciężką walkę z nowotworem. Jej śmierć wstrząsnęła niemal całym krajem, fani do dziś przeżywają tę stratę. Artystka znana była z tego, że nie boi się mówić, co myśli i podobnie było w przypadku jej ostatnich słów. Również postanowiła podkreślić swoją opinię i oburzenie kwestią, która ją drażniła. Dlatego te słowa tak wszystkich dziwią. Do ostatnich chwil chciała walczyć o to, by mogło być lepiej. Nawet jeśli nie dla niej, to dla innych w podobnej sytuacji.

Pożegnanie jest niesamowicie trudnym momentem, zwłaszcza dla osoby, która zostawia niedokończone czy niewyjaśnione sprawy. Człowiekowi znajdującemu się na łożu śmierci, przypominają się nawet najdalsze wspomnienia, które wyparł ze swojej głowy już dawno temu. Stąd właśnie ostatnie słowa często budzą zaskoczenie wśród osób, które towarzyszą konającym w tym momencie.

Ostatnie słowa zmarłych są przeważnie bardzo długo rozpamiętywane. Aktorzy, malarze, muzycy i wielcy przywódcy na łożu śmierci zaskoczyli niemal wszystkich. Większość z nich słynęła z zaskakiwania jeszcze za życia, a ich słowa niejednokrotnie były cytowane, jednak te ostatnie najbardziej wbiły się w pamięć. Przedstawiamy wypowiedzi znanych osobistości na łożu śmierci, ciarki przechodzą po plecach.

Aby je poznać, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona