Co robi syn Kory? Znane dzieci znanych rodziców

kora
Facebook / Szymon Sipowicz
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Kora zapisała się na kartach historii polskiej muzyki dzięki swojemu talentowi i dokonaniom. Poza życiem estradowym wspaniale sprawdzała się w roli matki. Urodziła dwoje dzieci. Pierwsze powitała na świecie w 1972 roku. Cztery lata później urodziła drugiego syna. Jak się okazuje, żaden z nich nie poszedł w ślady swojej mamy. Czym dzisiaj zajmują się synowie zmarłej na nowotwór piosenkarki? Czy pociechy innych znanych i lubianych również są gwiazdami? Przedstawiamy czym zajmują się dzieci celebrytów.

Kora była niezwykle sławną piosenkarką. Z tego świata odeszła w 2018 roku. Podczas swojej kariery osiągnęła bardzo wiele, zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym. Doczekała się potomstwa, urodziła dwóch synów. Warto wspomnieć, że jej dzieci mają dwóch różnych ojców. Najpierw na świat przyszedł Mateusz, który był owocem jej związku z Markiem Jackowskich. Kilka lat później urodził się Szymon, którego ojcem jest Kamil Sipowicz.

Żaden z synów wokalistki nie poszedł jednak w jej ślady. Mężczyźni mają wiele pasji, ale szczególnie dobrze czują się w roli projektantów grafiki komputerowej. Jeden z nich miał nawet okazję pomóc Korze przy projektowaniu okładek do albumów.

Dzieci Kory są wybitnie zdolne i mimo że wykonują zawody różne od pasji swoich rodziców, to nadal są to zajęcia twórcze. To nie jedyna taka sytuacja w polskim show-biznesie. Wiele gwiazd ma równie zdolne dzieci, jak oni sami. Jako przykład można wskazać Justynę Steczkowską, która również doczekała się syna, Leona. Chłopak olśniewa urodą, a internauci od dawna debatują, że powinien on pójść w stronę modelingu. Uważają, że powinien on lepiej wykorzystać swój wygląd i rozpocząć karierę co najmniej w show-biznesie. Leon wybrał jednak kompletnie inną drogę i poszedł w kierunku swojej największej pasji.

Kolejną wschodzącą gwiazdą jest córka aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Możemy go kojarzyć z takich filmów jak "Wiedźmin" czy "Zróbmy sobie wnuka". Jego pociecha zaliczyła bardzo dobry start, a aktor zdecydowanie może być z niej dumny.

Osobom, które mają znanych rodziców, często zarzuca się, że osiągają jakiś sukces ze względu na nazwisko, które jest rozpoznawalne. W dużej mierze rzeczywiście tak jest, oczywiście nie ujmując nikomu ambicji, talentu i innych ważnych rzeczy, ale pójście ścieżkami swoich rodziców zdaje się łatwiejsze niżeli wydeptywanie swoich własnych. Ciekawe, jaka część osób z tej listy odniosłaby sukces, gdyby nie to, że ich rodzice są gwiazdami. Wielu spekuluje na temat tego, czy zadziałała magia nazwiska, czy sukces wyssali wraz z mlekiem swoich matek.

Nie należy również zapominać o tych, którzy odnieśli większy sukces niż swoi rodzice i udało im się uwolnić od przeświadczenia, że wszystko zawdzięczają nazwisku. Znani rodzice nie zawsze jednak dają tak łatwo o sobie zapomnieć i usuwają się w kąt. Dumnie walczą o zachowanie swojego dobrego imienia i pozycji, na którą pracowali latami.

Spotyka się również przypadki, w których rodzice chcą wybić się na sławie swoich dzieci. Takim przypadkiem jest Izabela Kisio-Skorupa, która jest znana z tego, że jest matką znanej aktorki. Kobieta swoim temperamentem i osobowością skradła serca internautów, którzy chętnie na bieżąco śledzą jej życie, a ona nie ma problemu z tym, żeby się nim dzielić. Swoim poczuciem humoru potrafi rozbawić niemalże każdego, a najwierniejsi fani wyłapują jej wypowiedzi, które później krążą po całym Internecie.

Niektórzy mimo wielu starań nie ponowili sukcesu swoich znanych rodziców. Tak było między innymi z Braćmi Cugowskimi, którzy w Polsce nie odnieśli tak ogromnego sukcesu, jak ich ojciec. Trzeba jednak przyznać, że powtórzyć sukces osiągnięty przez Budkę Suflera to nie lada wyczyn.

Znanych dzieci znanych rodziców jest znacznie więcej. Wśród nich znalazły się również takie nazwiska jak Kwaśniewska, Stuhr, Lis, Koterski czy Dowbor. Niektórzy są już dorośli i odnaleźli się w swoich wymarzonych zawodach. Inni dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Przedstawiamy, czym zajmuje się potomstwo największych polskich gwiazd.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona