Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie

Komunia święta to w dzisiejszych czasach festiwal żenady
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Komunia święta to w dzisiejszych czasach festiwal żenady

Komunia święta to po chrzcie świętym drugi najważniejszy sakrament w życiu młodego człowieka. O ile chrzest wypada dość skromnie, to komunia święta w dzisiejszych czasach może przekroczyć koszta skromnego wesela.

Komunia święta może kosztować krocie - suknie, garnitury, dobry lokal, catering, fotograf, operator kamery, tort od mistrza cukiernictwa, czasami kapela, wypożyczenie środka transportu, no i oczywiście prezenty. Taka jednodniowa impreza może kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Czego jednak nie robi się dla dziecka? Mało tego - niech sąsiedzi i znajomi widzą, że nie oszczędzamy na dziecku: tak najczęściej myślą rodzice. Wobec tego często nie znają umiaru. Wszystko musi być najlepsze, najdroższe i na pokaz.

Często skutek jest tylko jeden: patrząc na całą otoczkę, ubiór dziecka lub imprezę po komunii przychodzi nam na myśl tylko jedno słowo: żenada.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak bawią się rodzice oraz dzieci przy okazji pierwszej komunii świętej. Większej żenady dziś nie zobaczycie, konsumpcjonizm przeszedł wszelkie granice.

Zobacz także:

  1. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń
  2. Suczka zaczęła rodzić. Kiedy zobaczyli szczeniaki, omal nie zemdleli, wszystko z jednego powodu
  3. Jak zasnąć w 2 minuty? Bezbłędna metoda wojskowa sprawi, że problemy ze snem znikną już za pierwszym razem
  4. 42-latka nie ma dość, w nieskończoność powiększa swój biust. Jej zdjęcia są porażające

Źródło: Facebook

Następna strona