7 najgorszych zdjęć komunijnych, jakie krążą po internecie. Króluje jarmarczny przepych i tani lans

Komunia
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Komunia jest jedną z najważniejszych uroczystości dla katolików, ale przede wszystkim powinna być wspaniałym duchowym przeżyciem dla dziecka. Dla wielu rodziców jednak staje się sposobem, aby wszystkim wokół pokazać, na co ich stać, oraz by pochwalić się przepychem. W wyniku tego niektóre dzieci podczas tych uroczystości wyglądały przekomicznie. Tani lans wyglądający jak prosto z jarmarku zdecydowanie nie zrobił na nikim wrażenia, a wywołał jedynie lawinę śmiechu. Przedstawiamy 7 najgorszych komunijnych zdjęć, ciężko uwierzyć, że niektórzy rodzice zrobili ze swoich dzieci takie pośmiewisko.

Komunia dla wielu stała się okazją do pochwalenia się swoim majątkiem. Rodzice często sami zapominają, o co tak naprawdę chodzi w tym ważnym dla dziecka dniu. Wszystko przez to, że w naszym kraju niestety powiedzenie "zastaw się a postaw się" nadal funkcjonuje. Ludzie często chcą pokazać się z jak najlepszej strony, nawet gdy ich na to nie stać. Wszystko po to, żeby inni zobaczyli, jak dobrze im się wiedzie. Często się w tym zapominają i zacierają tę cienką granicę między przepychem a kiczem.

Ludzie obgadują się od zawsze i właśnie ci, którzy obgadują najwięcej, sami są skłonni do takich posunięć. Wydaje im się, że każdy patrzy na innych takim wzrokiem, jak patrzą oni sami. Potrafią zrobić wszystko, żeby tego uniknąć bądź żeby dać innym powody do zazdrości. Nie chodzi tylko o wymyślne upięcia włosów na głowach dziewczynek, czy kolorowe wianki, ale o coś, co zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy. Wszystko po to, żeby pokazać wrednej sąsiadce, że ich na to stać.

Nie da się ukryć, że niektóre z tych zachowań są zwykłą przesadą. Żyjemy w takich czasach, że dzieci czekają tylko i wyłącznie na prezenty, które dostaną na komunię, a nie na sam fakt przyjęcia jednego z najważniejszych sakramentów. Na drugi dzień w szkole chętnie przechwalają się między sobą. Może też z tego wynika zachowanie rodziców, którzy nie chcą, żeby ich dziecko wystawione było na pośmiewisko ze względu na ubogą uroczystość.

Niektóre z tych dziwacznych wymysłów zostały uwiecznione przez przypadkowych przechodniów, samych zainteresowanych lub zatrudnionych fotografów, a następnie opublikowane, dzięki czemu mamy tę wyjątkową okazję do żartów, a uwierzcie, że jest z czego się pośmiać. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 7 zdjęć, na których widok w sumie nie do końca wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak rodzice "wystroili" swoją córkę.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Małgorzata Rozenek może być dumna? Wyciekła lista kobiet, z którymi spał jej mąż, wiele znanych nazwisk
2. Ona zastąpi w TVN Agnieszkę Woźniak-Starak. Kim jest młoda piękność?
3. Rozwody słono ich kosztowały. Te polskie gwiazdy płacą kosmiczne alimenty
 

Następna strona