Kociak cierpi z powodu tajemniczej choroby. Nie mieści się w głowie, co z nim zrobiła właścicielka

Kociak zmaga się ze śmiertelną chorobą
instagram.com lilbabyfruit
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kociak zmaga się ze śmiertelną chorobą

Kociak nie ma łatwego życia, nikt mu nie zazdrości, tysiące internautów szczerze mu współczują. Wszyscy również doceniają, że maleństwo tak łatwo się nie poddaje i walczy o zdrowie.

Fruit, niesamowity kociak, momentalnie podbił serca internautów. Z pozoru zachowuje się jak każdy zdrowy, mały futrzak. Kocha się bawić, zaczepiać, a jego apetyt jest niesamowity.

Jego właścicielka nigdy nie wie, co ją czeka. Kot jest niezwykle pomysłowy, a także inteligentny. Przyznaje także, że jest bardzo upartym zwierzakiem, dlatego niejednokrotnie musi go upominać.

Od innych kotów różni go jednak nieuleczalna choroba. Fruit nie może prowadzić tak beztroskiego życia jak reszta jego futrzanych kompanów, ale robi wszystko, by nie wyróżniać się z tłumu. Jego historia potrafi wycisnąć łzy, a decyzja opiekunki zaszokuje niejednego.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co dokładnie dolega kociakowi i jak wygląda jego codzienne życie.

Zobacz także:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża po ponad 30 latach. Prawda na temat ich związku powala
  2. Najlepsze role Pawła Królikowskiego. Stworzył wiele niezapomnianych postaci, wielka strata dla polskiej kinematografii
  3. Najlepszy przepis na kotlety mielone, niebo w gębie. Dwa popularne składniki sprawią, że mięso jest niebywale delikatne i soczyste
  4. 77-latek stał się gwiazdą sieci. Został napadnięty, ale to złodziej będzie gorzko żałował wszystkiego

Źródło: Wamiz

Następna strona