12 przezabawnych przykładów na to, że koty zawsze chodzą własnymi ścieżkami, nawet wbrew logice. 9 i 10 bawi do łez

Kociak
.
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Kociak bardzo często wpada na nietuzinkowe pomysły, którymi zaskakuje swojego właściciela. Wiadomo, że futrzaki chodzą swoimi ścieżkami i nierzadko trudno je zrozumieć. Niektórych ich zachowań nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć w żaden logiczny sposób. Przedstawiamy 12 niesamowitych zdjęć, potwierdzających to, że koty są szalonymi i nietypowymi zwierzętami.

Kociak to jedno z najbardziej uroczych zwierzątek. Wiele osób decyduje się na zakup futrzaka, ponieważ posiadanie takiego kociego przyjaciela wprawia nas w dużo lepszy nastrój i przede wszystkim nie czujemy się samotnie. Nietrudno się domyślić, że te zwierzaki posiadają własną, często trudną do zrozumienia logikę.

Od psów odróżnia je to, że chodzą własnymi ścieżkami i potrafią być kompletnie niezależne. Ich pomysły często przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. Jedno jednak jest pewne, posiadacze kotów nie mogą narzekać na nudę. Ze względu na swój spryt, koty są w stanie wejść niemalże wszędzie i idealnie wpasować się w to, czego wymaga sytuacja. Niezależnie od tego, czy będzie to mięciutki materac, czy twardy mebel pod samym sufitem. Dla futrzaków żadne miejsce nie jest niemożliwe do zdobycia. One wręcz uwielbiają wspinać się i poznawać zakamarki mieszkania czy domu.

Oprócz tego, że lubią jeść, a 3/4 doby potrafią przespać, to na psoty również znajdą czas. Właściciele kotów muszą wykazać się niesamowitą wyrozumiałością dla swojego zwierzaka. Ważnym elementem jest także zakup drapaka, który będzie stanowił dla kociaka mały plac zabaw.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 12 zaskakujących i przezabawnych zdjęć, które idealnie potwierdzają tezę, że koty chodzą własnymi ścieżkami. Przy 9 i 10 popłaczecie się ze śmiechu.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Masz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupili
2. Agata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłów
3. Znaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworem
 

Następna strona