Kobieta utonęła w rzece 150 lat temu. Dzisiaj niemal każdy musi ją pocałować

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kobieta, której ciało wyłowiono z mętnych wód Paryża w XIX wieku, zyskała pseudonim Nieznajomej z Sekwany. Wyłowiono ją 150 lat temu, a dziś jej usta są najczęściej całowanymi ustami w historii. Kimkolwiek była, stała się dosłownym obliczem techniki ratującej życie. Przedstawiamy niesamowitą historię, o której mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kobieta, którą wyłowiono z Sekwany, zupełnie nieświadomie przyczyniła się do uratowania życia milionom ludzkich istnień. Jej własne życie co prawda skończyło się zdecydowanie przedwcześnie i najprawdopodobniej tragicznie, ale przysłużyło się światu w niesamowity sposób.

Los zaprowadził ją do stolicy Francji, gdzie spotkał ją tragiczny koniec. Śmierć kobiety okazała się jednak dopiero początkiem. L’Inconnue de la Seine (Nieznajoma z Sekwany) rozpoczęła surrealistyczne życie po śmierci. Takiego obrotu sprawy chyba nikt nie przewidział.

Dokładna historia kobiety przed i po utonięciu co prawda nie jest nikomu znana, mimo to krąży wokół niej wiele legend. Nieznajoma z Sekwany jest obiektem częstych debat i jedną z bardziej fantazyjnych, francuskich legend. Najczęściej powtarzana wersja jej losów krąży już od 150 lat. Według tej wersji L’Inconnue miała około 16 lat i najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Nikt jednak nie wie ani nie domyśla się, dlaczego młoda dziewczyna chciała odebrać sobie życie.

Nie mniej jednak jej niesamowita buzia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a to, jakie życie po śmierci jej dano, jest zaskakujące. Może komuś jej twarz już zaczyna się z czymś kojarzyć, na pewno będziecie w szoku, jak poznacie historię, którą Wam przedstawimy.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, dlaczego jej usta są najczęściej całowanymi.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Zdjęcia najzabawniejszych psów, które rozbrajająco żebrzą o jedzenie. Takich cwanych "artystów" w życiu nie widzieliście
2. Razem z córką zamieszkała w kontenerze. I chociaż na pierwszy rzut oka to obrzydliwe, wnętrza są powalające
3. Jako szczeniak był normalnym psem. Przez niebezpieczne schorzenie zmienił się nie do poznania, jego właściciele ostrzegają teraz innych
 

Następna strona