Kobieta uwieczniła na zdjęciach ostatni dzień ze swoim psem. Później zawiozła go do kliniki

Kobieta
kochamyzwierzaki @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Ostatnie pożegnanie

Kobieta została poinformowana, że ze względu na pogarszający się stan zdrowia jej sunia będzie musiała być uśpiona. Weterynarze nie mogli już nic zrobić, by jej pomóc. Choroba postępowała w tak szybkim stopniu, że pies każdego dnia cierpiał jeszcze bardziej, a leczenie zawiodło. Jedynym sposobem, aby już dłużej nie żyła w bólu, był zabieg uśpienia. 

Opiekunka chorej suni nie chciała jej tracić, ale wiedziała, że nie jest w stanie jej pomóc. Jeżeli kilku specjalistów stwierdziło, że nie ma dla niej ratunku, to postanowiła im uwierzyć. Nie chciała, by jej ukochany psiak umierał w wielkich mękach na jej oczach. 

Psy obdarzają swoich opiekunów bezwarunkową miłością, są lojalne i wierne. Nic dziwnego, że uważane są za najlepszych przyjaciół człowieka. Każdy, kto kiedykolwiek posiadał psa, wie jak ciepłe jest uczucie, którym obdarza pies. Niestety, ze względu na to, że żyją one krócej od ludzi, często ich opiekunowie są zmuszani do patrzenia, jak odchodzą. Śmierć, niezależnie od tego czy człowieka, czy czworonoga, potrafi bardzo dotknąć. Bywa, że przez wiele lat po śmierci ukochanego przyjaciela ich opiekunowie nadal nie mogą sobie poradzić z ich stratą.

- Psy są zbyt niesamowite, by je zostawić. Mimo, że czasem się zdarzy zrobić coś nie tak, one one i tak wszystko ci wybaczą - napisała kobieta w poście, w którym pojawiły się zdjęcia z ostatniego dnia z ukochanym psem.

W galerii pojawiły się zdjęcia z ostatniego wspólnego dnia, kobieta i jej pies. Zanim została już tylko ona, bez swojego ukochanego przyjaciela.

 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć ostatni dzień z sunią.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Życie Grzegorza zamieniło się w piekło, a lekarze nie potrafili mu pomóc. Usłyszał porażającą diagnozę zanim doszło do najgorszego
2. Znaleźli psa z 20 kilogramowym nowotworem w brzuchu, ledwo mógł chodzić. Przeszedł operację, a jej rezultat wyciska z oczu łzy
3. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 piorunujących trików
4. Co najbardziej szkodzi psom? 20 produktów, których pod żadnym pozorem nie można dawać im do jedzenia
 

Następna strona