Przez miesiąc piła codziennie po 3 litry wody. Efekt jest porażający

Kobieta piła 3 litry wody dziennie
jestpozytywnie.pl
Wstecz

1 z 6

Dalej

Woda może mieć zbawienne działanie na skórę?

Chyba każda kobieta chce wyglądać pięknie i gdziekolwiek się nie pojawi zachwycać wizerunkiem. Chodzi oczywiście nie tylko o zniewalający strój, którego wszystkie koleżanki będą jej zazdrościć, ale przede wszystkim o ciało - sylwetka, włosy, skóra dłoni i twarzy, która przecież od razu rzuca się w oczy. Zapewne wiele pań zgodzi się, że nawet najpiękniejszy makijaż nie będzie w stanie pomóc, jeśli odpowiednio nie zadba się o cerę. Jak w takim razie tego dokonać? Zdaje się, że pewna internautka znalazła na to świetny sposób. 

42-letnia kobieta, która widnieje na powyższym zdjęciu to Sarah Smith. Bohaterka od lat zmagała się z okropnym problemem, który często krzyżował jej plany. Migreny nie dawały jej spokoju, a niekiedy bywały tak silne i częste, że ta miała wręcz cały dzień wyjęty z życia. 42-latka przyjmowała najróżniejsze leki, które jednak nie pomagały wcale lub przynosiły jedynie krótkotrwały efekt. W końcu lekarze postanowili przeprowadzić eksperyment i zlecieli jej picie każdego dnia przez 4 tygodnie 3 litrów wody oraz odstawienie napojów z kofeiną, które mogły mieć znaczący wpływ na częste migreny. 

Sarah bez wahania zastosowała się do poleceń specjalistów i nie mogła uwierzyć, gdy pierwsze efekty zauważyła już po kilku dniach. Tak naprawdę przez początkowe 14 dni eksperymentu kobieta widziała, jak zmienia się jej skóra. Co najważniejsze, bóle głowy stawały się coraz rzadsze, a później było tylko lepiej. 

Po 3 tygodniach Sarah zauważyła, że skóra jej twarzy stała się gładsza, zniwelowały się zmarszczki, a nawet zniknęły kurze łapki w kącikach oczu. 42-latka zaobserwowała również utratę wagi, na co znaczący wpływ miało picie szklanki wody przy każdym posiłku. Spożywanie wody tuż przed jedzeniem lub w trakcie działało jak dieta, bowiem ta odczuwała mniejszy głód, zjadała mniej i dłużej była nasycona. 

Po 4 tygodniach, gdy spojrzała w lustro nie mogła uwierzyć. Wyglądała na kilka lat młodszą, jej skóra była zdrowa, pozbawiona niechcianych zmarszczek, przebarwień i wyprysków. Co więcej, udało jej się osiągnąć zamierzony cel, a mianowicie pozbyć się migren. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć niesamowite efekty regularnego picia wody.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 4-latka umierała na nowotwór. Przed śmiercią jej ojciec zrobił rzecz, która powaliła wszystkich dokoła
  2. 80-latek wziął ślub z 12-latką. Ostatnie zdjęcie z ich nocy poślubnej jest nie do opisania
  3. 7 początkowych objawów raka płuc. Pierwsze zmiany widać na twarzy  
Następna strona