Emerytka nie miała na nic siły, postanowiła schudnąć. Rodzina nie wierzyła, gdy zobaczyli ją po kilku miesiącach

Kobieta
kobieta.zawsze.mloda/Instagram
Wstecz

1 z 7

Dalej

Emerytka nie miała na nic siły, postanowiła schudnąć. Rodzina nie wierzyła, gdy zobaczyli ją po kilku miesiącach

Kobieta Zawsze Młoda, czyli Irena Wielocha udowodniła wszystkim, że nawet w wieku 68 lat można przejść ogromną metamorfozę, zmieniając nie tylko swój wygląd, ale i sposób myślenia. Dziś, kiedy udało jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę i stan umysłu, ma tylko jedno do zrobienia, chce na zawsze pozostać młoda. 

Irena Wielocha zdradziła w rozmowie z portalem WP, jaki jest sekret jej przemiany, którą przeszła w ostatnich latach. Kobieta zachęca każdego, by brał sprawy w swoje ręce, niezależnie od wielu.

- Próbuję robić wszystko na przekór starości. Kiedyś byłam gruba, brzydka, stara i leniwa, to mnie zmobilizowało do działania. Nie chciałam taka być. Patrzyłam w lustro i to mi się nie podobało. Udało mi się, ale u mnie to kwestia charakteru. Jestem uparta i konsekwentna - przekazała.

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Posypała folię aluminiową kawą i podpaliła. Efekt sprawił, że sąsiedzi zaniemówili, teraz codziennie robią tak jak ona
  2. Niewiarygodne, jak Małgorzata Kożuchowska zarabiała na życie zanim była sławna. Mało kto podjąłby się podobnej pracy
  3. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało
  4. 19 dni po ślubie spojrzała na zdjęcia z wesela i zamarła. Odkryła niebywale porażającą prawdę

Źródło: WP

Następna strona