Jak tylko usłyszy kolędy, zalewa się łzami. Powód kruszy każde serce

Kobieta
.
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta nie jest w stanie słuchać kolęd, na samą myśl o nich zalewa się łzami. Wszystko przez to, że przed świętami spotkała ją ogromna tragedia, która zmieniła jej życie w koszmar. Mimo upływu czasu, wciąż nie potrafiła pogodzić się z tym, co ją spotkało. Gdy poznasz jej historię, wszystko stanie się jasne. Powód rozrywa serce.

Kobieta nie może otrząsnąć się z tragedii. Jej syn, Jay Sewell, został zabity przez zazdrosnego bandytę Daniela „Joe” Gorgana w Eltham w Londynie dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia w ubiegłym roku. Te wstrząsające wydarzenie sprawiło, że święta są dla niej bardzo trudnym okresem.

Mama zamordowanego nastolatka zdobyła się na niesamowite wyznanie, które wiele ją kosztowało. Opowiedziała o swoich przeżyciach po tym, jak straciła syna w wyniku dźgnięcia nożem. 18-letni Jay został brutalnie napadnięty przez członków gangu. Powód, dla którego to zrobili, może zszokować.

- Jestem wrakiem człowieka i czuję się fatalnie. Jay zmarł dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia. Wszędzie, gdzie wtedy spoglądałam, były Święta. Słyszałam piosenki świąteczne i miałam ochotę się zabić. Wysłuchanie tego i oglądanie, jak wszyscy wokół radzą sobie z życiem, kiedy umierasz w środku, jest szalenie trudne. To wszystko teraz do mnie powraca i dlatego nie chcę w tym roku świąt Bożego Narodzenia - mówi kobieta.

Jej historia wywołuje lawinę łez, a powód, przez który zamordowano chłopaka, jest wstrząsający.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Łezka się kręci w oku. Oto prezenty, które były najbardziej pożądane przez dzieci w latach 80. i 90., każdy je kupował
2. Ich śmierć do dzisiaj rodzi wiele pytań. 15 największych gwiazd "Świata według Kiepskich", których nie ma już między nami
3. Co przyniesie nowy rok? Imponujący horoskop na 2020, trzy znaki zodiaku mogą już skakać ze szczęścia
4. Wydarzenia, które wstrząsnęły światem w ostatniej dekadzie. 10 lat pełnych wzruszeń i łez, nie da się ich zapomnieć
 

Następna strona