Kiedy wchodziła na wagę czuła tylko zażenowanie, wskaźnik pokazywał trzy cyfry. Teraz mężczyznom uginają się kolana na jej widok

Kobieta
instagram jenatkinuk
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kiedy wchodziła na wagę czuła tylko zażenowanie, wskaźnik pokazywał trzy cyfry. Teraz mężczyznom uginają się kolana na jej widok

Kobieta w jednej chwili podjęła decyzję, że jest już najwyższa pora, by zadbać o swoje zdrowie, ale także i wygląd. Kiedy wchodziła na wagę, czuła ogromne zażenowanie, bo wskazówka dojeżdżała do trzycyfrowego wyniku. 26-letnia Jen Atkin dziś wygląda zupełnie inaczej niż wtedy. 

Jen Atkin jest żywym przykładem na to, że kiedy wyznaczymy sobie cele i bardzo chcemy je osiągnąć, to z pewnością się nam uda. Kobieta wykazała się niebywałą siłą charakteru i odpornością na negatywne komentarze. Pochodząca z Wielkiej Brytanii 26-latka w najgorszym momencie ważyła aż 108 kilogramów. To właśnie wtedy zadecydowała, że czas na zmiany. 

Metamorfoza, którą przeszła jest niebywała. Dziś nie widać już w Jen Atkin tej pulchnej kobiety, którą była. Teraz nie można odwrócić od niej wzroku, a każdy, kto mija ją na ulicy, ogląda się za nią. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej o niesamowitej metamorfozie. 

źródło: fakt 

Zobacz także:

  1. 60-latka poszła do fryzjera, ale aż tak dużej zmiany się nie spodziewała. Fryzura odjęła 20 lat, prawdziwa petarda
  2. Pies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczu
  3. Pół pies - pół kot. Ludzie na całym świecie szaleją za niezwykłym szczeniakiem
  4. Ależ różnica, słynny polski aktor poślubił 60 lat młodszą kobietę. Spotkała ich tragedia, nie są jedyni

Następna strona