7 lat temu była wyniszczona, zerwała ze śmiertelnym nałogiem. Dzisiaj nie przypomina samej siebie, wzdychają do niej wszyscy mężczyźni

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Kobieta 7 lat temu przestała brać narkotyki, to jak wygląda dziś, sprawi, że zaniemówicie. Na powodzenie wśród mężczyzn z pewnością nie może narzekać, jednak czy rzeczywiście musiała sięgnąć dna, żeby dopiero się od niego odbić? Na szczęście w porę się opamiętała, bo mogło się to skończyć różnie. Przedstawiamy jej nieprawdopodobną historię.

Kobieta otwarcie dzieli się wstrząsającymi skutkami narkomanii, jakich doświadczyła. Swoją historią i zaskakującymi zdjęciami podzieliła się z internautami za pomocą mediów społecznościowych. Dejah Hall jest 29-letnią kobietą pochodzącą z Arizony, która 7 lat temu zerwała z nałogiem od heroiny i metamfetaminy. Jej uzależnienie zaczęło się bardzo wcześnie, bo już w wieku zaledwie 17 lat. Nikt nie spodziewał się, że tak niepozorne początki mogą zwiastować długoletnią walkę z uwolnieniem ze szponów nałogu.

Jej historia może wzruszyć wszystkich do łez, przez te wszystkie lata przeszła niebywałą metamorfozę. To, jak wygląda teraz nijak, ma się do tego, jak wyglądała kilka lat wstecz. Chętnie dzieli się swoimi przeżyciami, mając nadzieję, że ktoś wyciągnie odpowiednie wnioski z jej przykrych doświadczeń i sam nie da się pochłonąć temu nałogowi. Jak dowiecie się, co musiało się wydarzyć, żeby w jej życiu nastąpił nagły zwrot akcji, będziecie w szoku. Przedstawiamy historię Dejah Hall, która jest wprost nie do uwierzenia.

Kliknij "Następna Strona" jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć
 

Następna strona