W pracy zaczęła ją okropnie boleć głowa, wezwała karetkę. Chwilę później powód wyszedł na jaw, bliscy aż pobledli

Kobieta nagle poczuła okropny ból.
Facebook Jackie Owings
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Ból, który poczuła kobieta był nie do zniesienia.

Kiedy kobieta była w pracy, nagle jej głowę przeszył niewyobrażalny ból głowy. Konieczne było wezwanie ambulansu. Wystarczyła zaledwie chwila, żeby poznać powód pogorszenia się stanu jej zdrowia. Wszyscy przeżyli ogromne zaskoczenie. 

Kobieta pracowała jako barmanka. Uwielbiała swoją pracę i można by ją określić jako imprezowiczkę. Podczas kolejnego dnia za barem 22-latka nagle źle się poczuła. Ból głowy był nie do zniesienia. Kobieta postanowiła wezwać karetkę. Ambulans prędko pojawił się na miejscu zgłoszenia. Kiedy sanitariusze przenieśli cierpiącą kobietę, wszyscy poznali powód jej przypadłości. Ten incydent sprawił, że osoby w nim uczestniczące musiały przecierać oczy ze zdumienia.

Wcześniejsze symptomy, jakie zaobserwowała kobieta, mogły jej dużo powiedzieć o tym, z czym ma do czynienia. Jednak wydawało jej się to na tyle nieprawdopodobne, że nie wzięła nawet tego pod uwagę. Co dolegało tej 22-letniej kobiecie i czego oznaką był ból głowy? 

Kliknij przycisk "Następna strona" i dowiedz się do czego doszło.

Zobacz także:

  1. Tradycyjny sernik odchodzi do lamusa, nowoczesne panie domu robią sernik bez pieczenia. Jest lekki, przepyszny i gotowy w kilka minut
  2. Pitbull w środku nocy zaczął głośno szczekać. Sekundy później złapał dziecko za pieluchę i wybiegł z domu
  3. W jaki sposób poradzić sobie z pandemią koronawirusa? Eksperci podają pięć warunków, które należy spełnić
  4. Chcieli zrobić obiad, skończyło się katastrofą. Trudno uwierzyć, co tam się stało, zdjęcia zwalają z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następna strona