Są zdumiewające i wstydliwe. 7 rzeczy, które robi kobieta, kiedy jest sama w domu

Kobieta sama w domu
unsplash/Priscilla Du Preez
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zdumiewające czynności kobiet samych w domu

Kobieta potrafi miewać naprawdę zdumiewające pomysły, w szczególności, gdy w jej otoczeniu nie ma nikogo więcej. Czuje wówczas, że może pozwolić sobie na niemal wszystko i nikt nie będzie jej za to oceniał. Panowie często zachodzą w głowę, co ich partnerka robi sama w domu, gdy oni wychodzą do pracy, a teraz wreszcie mogą poznać odpowiedź. 

Gdy kobieta zostaje sama w domu czuje się najswobodniej. Może robić co jej się żywnie podoba i od nikogo nie usłyszy, że "płci pięknej tak nie wypada". Nic zatem dziwnego, że kiedy tylko ukochany mężczyzna zamknie za sobą drzwi w ich głowach rodzą się najbardziej szalone pomysły, które następnie realizują do momentu, aż partner znów przekroczy próg domu. Zachowania niektórych można spokojnie porównać do poczynań głównego bohatera filmu "Kevin sam w domu". 

Większość czynności przez długi czas pozostają owiane tajemnicą, a panom nie jest dane poznać przynajmniej małej ich części. Nic zatem dziwnego, że gdy tylko mają ku temu okazję, próbują się dowiedzieć jak najwięcej. Specjalnie dla panów przedstawiamy aż 7 najczęściej praktykowanych przez panie czynności, które mogą ich zaskoczyć. 

Jedne wydają się dość banalne i raczej na próżno doszukiwać się w nich czegoś nadzwyczajnego. Są jednak i takie, przez które mężczyźni mogą nieco inaczej patrzeć na ukochaną, gdy poznają prawdę. Jeżeli jesteście ciekawi koniecznie zajrzyjcie dalej, jednak uwaga - czytacie na własną odpowiedzialność.

Kliknij "Następna strona" jeśli chcesz poznać prawdę. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  2. Ikony PRL, które zmarły w tajemniczych okolicznościach. Ich śmierć była ciosem
  3. Serial "Czterej pancerni i pies" był oszustwem? Po latach kłamstwo wyszło na jaw
Następna strona