15 kobiet, które zostały skrzywdzone przez kosmetyczkę. Ich usta przypominają część ciała pawiana

Kobieta
smilestv.net
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Kobieta lubi zadbać o swój wygląd, nierzadko wydając krocie na drogie operacje plastyczne lub wizyty u fryzjerek i kosmetyczek. Zdarza się jednak, że panie przesadzą z różnymi zabiegami takimi jak powiększanie piersi, czy ust. W takiej sytuacji wyniki mogą być zgoła odmienne od tego co wymarzyły sobie pacjentki. Przedstawiamy zestawienie najgorzej wyglądających efektów powiększania ust.

Wiele kobiet chętnie decyduje się na poddanie różnym zabiegom medycyny kosmetycznej w pogoni za niedoścignionymi kanonami piękna. Dużo z tych usług nie należy, jednak do tanich i zdarza się, że panie wydają całe pensje na upiększanie swojego ciała, zapominając czasem o umiarze i popadając w uzależnienie od tych zabiegów.

Botoks, inaczej jad kiełbasiany lub botulina jest wstrzykiwany w mięśnie twarzy wymuszając reakcję obronną organizmu i powodując pożądane przez pacjentki zmiany. W celu utrzymaniu efektu zabieg należy powtarzać co około 6 miesięcy, w przeciwnym wypadku skóra powróci do stanu sprzed zastrzyku. Pół roku to wystarczająco dużo czasu, by przemyśleć słuszność tej decyzji i rozważyć, czy powiększone usta na pewno pasują do naszego stylu i twarzy. Warto też zasięgnąć opinii rodziny lub znajomych i dopiero wtedy zdecydować o zabiegu, ponieważ nie każdemu do twarzy z dużymi wargami. Zebraliśmy dla was kilkanaście przykładów, naszym zdaniem, fatalnych skutków zabiegu powiększenia ust.

 

Kliknij "Następna strona", aby obejrzeć galerię fatalnych efektów powiększania ust.

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu