Na operacje plastyczne wydała 200 tysięcy złotych. Niesamowicie się oszpeciła, oglądacie na własną odpowiedzialność

Kobieta
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kobieta postanowiła diametralnie zmienić swój wygląd, dziś zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Jej operacje plastyczne kosztowały aż 200 tysięcy złotych. Niesamowicie się oszpeciła, chociaż sama zupełnie tego nie zauważa. Widząc ją na ulicy, nie sposób przejść obojętnie. Skupia na sobie uwagę wszystkich i według niej to atut. Przedstawiamy jej szokującą metamorfozę.

Kobieta aspirowała na modelkę, wciąż jednak coś jej się nie podobało w swoim wyglądzie. Bezustannie myślała, co jeszcze może zmienić. W końcu doszło do takiego momentu, w którym chyba żadna z jej części ciała nie jest naturalna. Wygląda jak lalka barbie, nieprawdopodobnie się oszpeciła.

Kobieta aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza swoje fotografie. Ludzie są zszokowani tym, jak wygląda. W komentarzach aż zawrzało od negatywnych opinii, jednak ona ani trochę się nimi nie przejmuje. Jest pewna siebie i wciąż powtarza, że podoba jej się to, jak teraz się prezentuje.

Z operacjami plastycznymi bywa różnie, niektóre mogą się udać, przy innych z kolei coś może pójść nie tak. Osoba, która decyduje się na taki zabieg, niejednokrotnie po wykonaniu pierwszego zaraz chce kolejny. Może to działać tak jak uzależnienie, podobnie czasem bywa z robieniem tatuaży. We wszystkim jednak trzeba znać umiar, a ona już dawno go straciła.

Po zobaczeniu tej metamorfozy opadną Wam szczęki, oglądacie te zdjęcia własną odpowiedzialność.

Aby zobaczyć, jak wyglądała po operacji, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Widok ich zębów przyprawiał o ciarki, były gorsze niż z horroru. W końcu poszli do dentysty, efekt jest spektakularny
2. 20 najbardziej rakotwórczych produktów, które spożywamy na co dzień. Mało kto mógłby pomyśleć, że są aż tak szkodliwe
3. Nie tylko Anna Mucha. Oto wszystkie najpiękniejsze partnerki Kuby Wojewódzkiego
4. Jedyne takie koty na świecie. Ich wygląda zapiera dech w piersiach i bawi do łez, 25 niesamowitych zdjęć
 

Następna strona