Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kobieta przez tygodnie na ręce i twarzy była pokryta rybią łuską. Kiedy lekarze w końcu ją ściągnęli, nie mogli wyjść z zachwytu. To niesamowite, jak medycyna idzie do przodu. Mnóstwo różnorodnych zabiegów i terapii potrafi zaskoczyć niejednego pacjenta. Ta kobieta z pewnością przez długi czas będzie wspominać to nietypowe wydarzenie.

Kobieta pracowała jako kelnerka w restauracji w Russas, na południowym wschodzie Brazylii. Kiedy w barze doszło do eksplozji butli gazowej, jej ciało uległo okropnemu poparzeniu. W mgnieniu oka pokryło się niewyobrażalnymi, głębokimi oparzeniami. Zwłaszcza ręka, szyja i część twarzy.

36-letnia Maria Ines Candido da Silva została natychmiast przetransportowana na oddział oparzeń instytutu imienia dr José Froty w Fortalezie. Tam grupa wyspecjalizowanych lekarzy wpadła na pomysł przeprowadzenia innowacyjnej kuracji, która miała przynieść niesamowite efekty.

- Po wybuchu okropnie cierpiałam i byłam w stanie zgodzić się na wszystko, byle tylko złagodzić ból. Zabieg był wspaniały. Poleciłabym go każdemu, kto przeszedł przez to samo piekło, co ja - powiedziała da Silva w jednym z wywiadów.

Kobieta straciła wszelkie nadzieje, że jeszcze będzie wyglądać tak, jak przed tym strasznym wypadkiem. Nie wierzyła w to, że lekarzom uda się przywrócić jej poprzedni wygląd ciała, ponieważ rany, które powstały w wyniku wybuchu, były bardzo głębokie. Jednak kiedy jej oczom ukazała się jej "nowa" skóra, nie mogła wyjść z podziwu. Sami lekarze nie dowierzali w to, co się wydarzyło. Przedstawiamy niesamowitą historię 36-letniej kobiety.

Kliknij "Następna Strona", aby poznać szczegóły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb miał się odbyć lada dzień, trumna z ciałem była już w krematorium. Nagle na komisariacie policji zadzwonił telefon
  2. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
  3. Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat


 

 

Następna strona