Używała popularnej antykoncepcji. Zostały jej 3 lata życia, teraz apeluje do wszystkich kobiet

Autor Weronika Wasiak - 22 Stycznia 2020

Kobieta z powyższego zdjęcia to 31-letnia Maxine Smith z Cheadle w hrabstwie Greater Manchester. Jeszcze kilka lat temu cieszyła się doskonałym zdrowiem, mogła spełniać swoje pasje i oddawać się macierzyństwu. Nie podejrzewała, że nagle jej życie odmieni się o 180 stopni, a do tego w tak okrutny sposób. Specjaliści nie mają wątpliwości, że za 3 lata umrze.

Każda kobieta powinna poddawać się badaniu cytologii częściej niż raz na 3 lata. Taki alarm od jakiegoś czasu regularnie wygłasza Maxine, której przyszło zmierzyć się z najgorszą chorobą. W styczniu 2018 roku zdiagnozowano u niej nowotwór szyjki macicy. Lekarze rozpoczęli leczenie, a gdy Smith zaczęła stosować popularną antykoncepcję problemów pojawiło się jeszcze więcej.

Nikt już nie pamięta. Niedługo przed śmiercią Zbigniew Wodecki odważył się powiedzieć kilka słów, mało kto miał tyle odwagi

Zmartwiona swoim stanem zdrowia zaczęła częściej odwiedzać gabinety lekarskie i prosić o wykonanie dodatkowych badań, jednak lekarze pozostawali głusi na jej prośby i nie reagowali, gdy jeszcze był na to czas. W końcu okazało się, że na leczenie jest już za późno, a jej zostało tylko kilka lat życia. Maxine nie może pogodzić się z faktem, że niebawem zabraknie jej w życiu ukochanych dzieci, które nawet nie rozumieją tego, co dzieje się z ich mamą. Każdy dzień jest dla niej istnym koszmarem, którego przecież można było uniknąć. Jeżeli chcesz dokładniej poznać rozrywającą serce historię Maxine Smith, koniecznie zajrzyj dalej.

Kliknij "Następna strona", by poznać los Maxine.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ręka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkrycia
  2. Żona spełniła ostatnie marzenie śmiertelnie chorego męża kilka dni przed zgonem. Zrobiła dla niego niewyobrażalną rzecz
  3. Z garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzy
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News