Zrzuciła z siebie ubranie i ruszyła prosto w ogień. Odwaga kobiety zadziwiła wszystkich, niesamowite zdjęcia mówią wszystko

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Kobieta wykazała się niezwykłą odwagą. Zdjęła z siebie koszulkę i bez wahania ruszyła prosto w sam środek pożaru. Jej odwaga zszokowała wszystkich, nie każdy zdobyłby się na takie bohaterskie zachowanie. Te niesamowite zdjęcia wyrażają wszystko, patrząc na nie ciężko opanować emocje.

Kobieta o imieniu Toni jest niezwykłą bohaterką, z której powinno się brać przykład. Nie chodzi o wskakiwanie w pożar, ale o chęć pomocy bezbronnym zwierzętom, które w niektórych sytuacjach są zdane wyłącznie na pomoc człowieka.

Pożary niszczą niewyobrażalnie wielkie tereny lasów, które są domem dla wielu dzikich zwierząt. Istnieje coś takiego jak czerwona lista zagrożonych gatunków. Niektóre ze zwierząt klasyfikowane są jako szczególnie wrażliwe i dużo bardziej narażone na wyginięcie wskutek płomieni ze względu na swoje instynkty, które niestety bywają zgubne.

Toni zauważyła zwierzę, które przemierzało ulicę, zbliżając się prosto do niknącego w ogniu lasu. Do zdarzenia doszło w Nowej Południowej Walii, gdzie wskutek pożaru zostało spalone aż 2,5 miliona akrów wschodniego wybrzeża. Kobieta bez wahania ruszyła na pomoc biednemu zwierzęciu, zdjęła z siebie koszulkę by je okryć i móc oblać wodą, ponieważ jego futerko powoli zaczęły zajmować płomienie. Jej czyn jest godny pochwały, nie każdy zdobyłby się na coś takiego. Przyglądając się tej historii, nie sposób powstrzymać łzy wzruszenia.

Kliknij "Następna Strona", aby dowiedzieć się jakie zwierzę uratowała Toni i jak potoczyły się jego losy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Socha, Rusin, Górniak, Zapendowska. 16 spektakularnych zdjęć z dzieciństwa gwiazd
2. 10 staroświeckich zwyczajów z randek. Mężczyźni powinni do nich powrócić, a do 7 to już koniecznie!
3. 2 tyg. po urodzeniu z ich synem zaczęły się dziać straszne rzeczy. Lekarze postawili diagnozę, która ścięła ich z nóg
4. Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają
 

Następna strona