12 kobiet, które oszpeciły się makijażem. Wyglądają jak karykatury, 8 zdjęcie to przesada

Kobieta
4tololo.ru
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Kobieta lubi czasami zaszaleć z makijażem i wyglądać trochę inaczej niż na co dzień. Wykonanie makijażu ma na celu ukrycie niedoskonałości oraz poprawienie wyglądu i kolorytu skóry. Należy jednak pamiętać o tym, by nie przesadzać z jego ilością. Niektóre panie zdecydowanie zapominają się podczas swoich przygód z kosmetykami i finalnie wyglądają, jakby uciekły z cyrku. Przedstawiamy 12 najgorszych, oszpecających makijaży, które w rezultacie wyglądały, jak karykatury. Aż ciężko uwierzyć, że one tak wyszły z domu.

Kobieta lubi eksperymentować z make-upem. Zakup nowego podkładu, szminki czy cieni do powiek niemalże zawsze poprawia humor. W niektórych przypadkach, dzięki kosmetykom paniom udaje się wyglądać dużo lepiej. Podkreślenie rysów twarzy czy typu urody zawsze będzie wyglądało dobrze. Niestety, jak w każdej sytuacji mamy również drugą stronę medalu. Jeśli ktoś nie potrafi korzystać ze środków upiększających i nie zna umiaru, bardzo szybko może doprowadzić do wizualnej katastrofy, która zostanie zapamiętana na długie lata. Niektóre makijażowe wtopy są wręcz niewybaczalne.

Kobiety na zdjęciach, które przedstawimy Wam w naszej galerii, mogą pochwalić się mocnym makijażem, gęstymi rzęsami i wyraźnym podkreśleniem ust. Wszystko razem sprawia, że nie ma sensu doszukiwać się w ich wyglądzie zewnętrznym naturalnego piękna, którego z pewnością im nie brakuje. Jakby tego było mało, wiele osób uważa, że w zaprezentowanym makijażu wyglądają karykaturalnie. Oglądający zastanawiają się jednak, czy one same naprawdę tego nie widziały.

W makijażu, jak wszędzie, istnieją pewnie zasady, których trzeba się trzymać, żeby wszystko wyglądało w granicach dobrego smaku i estetyki. Po prostu są rzeczy, których się nie robi, ale najwyraźniej niektórzy o tym nie słyszeli. Przedstawiamy 13 najbardziej obciachowych makijaży, które sprawiły, że zaczęliśmy się zastanawiać czy to przypadkiem nie jest żart.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszą stylizację.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Żona Wiśniewskiego ukrywała to przed mediami. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne
2. Sławomir zaprezentował swojego pytona. Oto największe skandale wokół cesarza disco polo
3. Kim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówić

Następna strona