18 zdjęć, które udowadniają, że nie każda kobieta powinna nosić leginsy. 10 zdjęcie to już przegięcie!

Kobieta
.
Wstecz

1 z 20

Dalej

Kobiety na całym świecie czasem ulegają modzie i trendom, nierzadko mieszając zazwyczaj niepasujące do siebie dodatki, albo ubierając się nieodpowiednio do sytuacji. Przykładem takiego dziwnego trendu jest zakładanie obcisłych i elastycznych leginsów z nieodpowiednimi dodatkami i topami. Przedstawiamy zestawienie koszmarnych przykładów.

Kobiety zakładają leginsy do codziennych stylizacji i nie ma w tym nic złego, jeśli są one dobrze dobrane do pozostałych ubrań. Niestety nie każda z pań zna zasady noszenia tych obcisłych spodni. 

Najważniejsze to pamiętać, żeby nie traktować leginsów jak zwykłych, dżinsowych lub dresowych spodni. Leginsy potrafią wyszczuplić nogi, szczególnie w obiektywie aparatu. Z tego powodu góra zestawu powinna zakrywać pośladki. Leginsy najlepsze będą z koszulami, tunikami lub swetrami. Część kobiet nie wie też jakich leginsów się wystrzegać. Odpowiadamy - zbyt cienkich. Prześwitujące leginsy ujawniają wiele wad nóg takich jak fałdki tłuszczowe, czy cellulit, poza tym wyglądają jakby stylizacji brakowało istotnego elementu, np. spódniczki. Najlepiej leginsy wyglądają w sportowej kreacji, na siłowni, w połączeniu z szortami, spódniczką, marynarką, czy kurtką ramoneską.

W ostatnich latach najpopularniejsze leginsy mają żywe kolory i geometryczne, fantazyjne nadruki. Niestety obcisłe nogawki nie na wszystkich wyglądają korzystnie.

Kliknij "Następna strona", aby przejrzeć galerię źle dopasowanych leginsów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

 

Następna strona