Ręka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkrycia

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Ręka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkrycia

Kobieta wzbudzała olbrzymie zainteresowanie, gdyż jej ręka w całości pokryta była rybimi łuskami. Lekarze dokonali fascynującego odkrycia, tego nikt się nie spodziewał. Niezwykła historia 36-latki obiegła cały świat, a zdjęcia jej wyjątkowej kończyny trafiły do sieci. 

Kobieta pracowała jako kelnerka w jednej z restauracji w miejscowości Russas w Brazylii. 36-latka wiodła spokojne życie, kiedy pewnego dnia doszło do ogromnej tragedii. W barze eksplodowała butla gazowa, która dotkliwie poparzyła pracującą kelnerkę. Maria Ines Candido da Silva miała ogromne szczęście, że przeżyła. Odniosła jednak liczne obrażenia, głównie na szyi, twarzy i ręce.

Kelnerka natychmiast została przetransportowana do szpitala, trafiła prosto na oddział oparzeń Instytutu imienia dr. José Froty w Fortalezie. Lekarze przeprowadzili badania i opatrzyli rany, jednak jej poparzenia były bardzo poważne. Maria była przerażona stanem swojego ciała, bała się, że została oszpecona na całe życie i już na zawsze utracił swój dotychczasowy wygląd. Jednak specjaliści z oddziału oparzeń nie chcieli się poddawać. Zaproponowano poparzonej kobiecie eksperymentalną metodę leczenia, a kobieta, pomimo wielkich obaw, wyraziła na nią zgodę.

- Po wybuchu okropnie cierpiałam i byłam w stanie zgodzić się na wszystko, byle tylko złagodzić ból - powiedziała Maria da Silva w wywiadzie z "The Sun".

Wkrótce jej rękę pokryto rybią łuską i pozostawiono tak na wiele tygodni. Kiedy lekarze zdjęli nietypowy opatrunek, byli w ogromnym szoku.

By zobaczyć, co zdziwiło lekarzy, kliknij Następna Strona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeździli tam wszyscy Polacy. Drogo, daleko, podłe jedzenie i ciasne klitki, ale wszyscy bili się o miejsca
  2. Alkoholizm, hazard, nowotwór. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był tak szczery, niektóre wyznania przerażają
  3. Najdroższy pies na świecie. Kosztuje tyle, że za jego cenę można kupić willę z basenem
  4. Wygląda jak groźny wilk. Aż trudno uwierzyć, z kim się przyjaźni

Następna strona