72-letnia kobieta wyszła za mąż za 27-latka. Do sieci trafiły zdjęcia ich gorących pocałunków

Para
Screen/Webniusy
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Kobieta zakochała się w młodszym mężczyźnie

Kobieta zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie. Ta historia jest przykładem na to, że miłość nie zna granic i czasami dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie. 72-latka całkowicie straciła głowę dla chłopaka, który ma zaledwie 27 lat. Płomienne uczucie między partnerami uwiecznione zostało na tych fotografiach. 

Kobieta mimo swojego poważnego wieku postanowiła korzystać z życia. Dzięki swojej otwartej postawie trafiła na wyjątkową osobę, która znalazła szczególne miejsce w jej sercu. 72-letnia Brytyjka poznała swojego wybranka za pośrednictwem mediów społecznościowych. partner Angeli jest od niej dużo młodszy. Niektórzy są zszokowani tak kolosalną różnicą wieku między kochankami. Oni jednak nie przejmują się konwenansami i są przekonani o tym, że między nimi wybuchło prawdziwe uczucie. 

CJ korespondował z Angelą przez dwa lata. Ta stała forma komunikacji bardzo zbliżyła ich do siebie. 72-latka stwierdziła, że od dawna nie czuła takich silnych emocji w związku z mężczyzną. Gdy 27-latek wyznał kobiecie swoje uczucia i zaproponował jej ślub, zgodziła się natychmiast. Nie musiała się zastanawiać nad tym ani chwili. Ceremonia odbyła się w Lagos, w związku z tym, że pan młody jest Nigeryjczykiem. Angela i CJ po raz pierwszy zobaczyli się na żywo w dniu swojego ślubu. Trudno o bardziej szaloną i romantyczną historię. Przypomina ona bardziej fabułę komedii romantycznej niż sytuację, która zdarzyła się naprawdę.

Osoby obserwujące to co się dzieje, wątpią w szczerość uczuć CJ-a. Według krytyków tej relacji ślub z 72-latką jest dla CJ-a sprytnym sposobem na zdobycie brytyjskiej wizy. Część osób kpi z tej miłości i śmieje się z tego, że mąż Angeli jest młodszy od jej wnuków. Małżonkowie jednak nic sobie z tego nie robią. Chętnie manifestują swoje uczucie i nie mają żadnych problemów z tym, żeby namiętnie całować się w miejscach publicznych. 

- CJ jest moją bratnią duszą. On jest najbardziej troskliwym mężczyzną jakiego poznałam i naprawdę sprawia, że czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. W moim sercu jesteśmy nierozłączni - rozwiewa wszelkie wątpliwości 72-latka. 

Być może jest na tyle zaślepiona miłością, że nie widzi braku szczerości swojego wybranka. Romantycy będą natomiast wierzyć, że naprawdę ich związek jest spotkaniem dwóch pokrewnych dusz, które zakochały się w sobie i nie zważają na różnicę wieku. 

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć zdjęcia ich pocałunków, które wyciekły do sieci 

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaką szkołę skończyła Magda Gessler? Nie ma związku z gastronomią
  2. Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji
  3. Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin

Źródło: Webniusy

Następna strona