Wszyscy doradzali, żeby usunęła wielkie znamię na twarzy. Jej wygląd po latach zwala z nóg

Kobieta ze znamieniem na twarzy
archiwum prywatne
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Urodziła się ze znamieniem pod okiem

Dziś, już jako dorosła kobieta, spełnia się zawodowo i zdaje się być naprawdę szczęśliwa, choć w młodości zmagała się z poważnym problem. Znamię, znajdujące się na jej twarzy, zamieniło jej życie w koszmar, z którym trudno jej było sobie poradzić. Po wielu latach, widząc jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to wciąż ta sama osoba. 

Jako kobieta stara się nie myśleć o tym, co było i żyć tym, co jest tu i teraz. Dziewczynka z powyższego zdjęcia to 22-letnia dziś Cassandra Naud, która gdy tylko przyszła na świat, została skazana na ciągłe obelgi i szykanowanie. Powodem nieustającej krytyki było znamię mieszczące się pod jej lewym okiem. Ciemna, sporej wielkości plama, a w dodatku cała pokryta włosami. 

Choć Cassandra taka właśnie się urodziła, jej rówieśnicy, a niekiedy nawet dorosłe osoby, nie rozumieli, że ta nie miała na swój wygląd żadnego wpływu. Jako kilkulatce, a później nastolatce, przyszło jej się zmierzyć z ogromną falą hejtu. Wielu doradzało jej również, by w końcu poddała się operacji i usunęła nieatrakcyjne znamię, co dołowało ją jeszcze bardziej. 

Cassandra dziś nie ukrywa, że kilka, czy też kilkanaście lat temu płakała niemal każdego dnia i sama zaczynała błagać rodziców, by pomogli usunąć jej plamę. Z czasem wszystko zaczęło się zmieniać, a dziś, widząc jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to wciąż ta sama osoba. Jeżeli jesteś ciekaw, jak teraz wygląda bohaterka tej historii, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć jak wygląda dziś Cassandra. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeździli tam wszyscy Polacy. Drogo, daleko, podłe jedzenie i ciasne klitki, ale wszyscy bili się o miejsca
  2. Alkoholizm, hazard, nowotwór. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był tak szczery, niektóre wyznania przerażają
  3. Najdroższy pies na świecie. Kosztuje tyle, że za jego cenę można kupić willę z basenem

Następna strona