18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Kobieta
.
Wstecz

1 z 20

Dalej

Kobieta uwielbia się stroić i zawsze podążać za aktualnymi trendami. Nie zawsze jednak to, co aktualnie podbija rynek, jest przeznaczone do noszenia przez każdą panią. Takim elementem garderoby na pewno są leginsy, które na niektórych przedstawicielkach płci pięknej nie wyglądają najlepiej. Panie, które przedstawimy wam w dzisiejszej galerii, chyba nie widziały się w lustrze przed wyjściem z domu.

Kobieta lubi być modna i w żaden sposób nie odstawać od swoich koleżanek. W tym celu jest skłonna zrobić naprawdę wiele, nawet jeśli te ubrania nie do końca idealnie na niej leżą.

Leginsy są niesamowicie wygodnymi i niekrępującymi ruchów spodniami, w odpowiedniej kompozycji świetnie podkreślają i eksponują nogi. Początkowo nosiło się je tylko do ćwiczeń, z czasem jednak panie stały się coraz bardziej odważne i zaczęły je ubierać na co dzień. Nie każda kobieta czuje się w nich komfortowo, ponieważ są z cienkiego materiału, nie mają kieszeni i uwydatniają dosłownie każdy mankament sylwetki. Nie da się w nich nic ukryć, dlatego też nie wszystkie panie powinny je nosić.

Te 18 kobiet, które przedstawimy w dzisiejszej galerii, zdecydowanie powinno zostawić leginsy gdzieś głęboko na dnie szafy. Na ich widok można dostać oczopląsu i aż trudno uwierzyć, że wyszły tak z domu. Chyba naprawdę nie miały lustra.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Popularne owoce pokryte rakotwórczą substancją. Wiemy, co zrobić, żeby się ich pozbyć
2. Lekarze biją na alarm, koniecznie trzeba uważać na mięso. Jedzenie może mieć fatalne konsekwencje, te objawy są jednoznaczne
3. Lekarze w życiu nie widzieli takiego bobasa. Cały szpital zbiegł się tylko po to, żeby zobaczyć jego zadziwiającą główkę
4. 10 najstraszniejszych grobów na świecie. Numer 9 wielu będzie się śnił po nocach
 

Następna strona