Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają

Kobieta
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kobieta postanowiła w końcu zmienić coś w swoim życiu i zrzucić nadmiar kilogramów. Przeszła niebywałą metamorfozę. Kiedyś śmiali się i wyzywali ją, dziś nie mogą oderwać oczu od jej pięknej figury. Schudła ponad 80 kilogramów, teraz wygląda jak prawdziwa petarda i nie może opędzić się od adoratorów. Przedstawiamy niezwykłą historię młodej Brytyjki, która zmieniła się nie do poznania. 

Kobieta od dzieciństwa kochała jeść i w ogóle się tym nie przejmowała. Nie zdawała sobie sprawy z poważnych konsekwencji, jakie może to za sobą nieść. Gdy miała 22 lata, jej waga osiągnęła 140 kilogramów. Do tego doprowadziło ją zamiłowanie do fast foodów i zupełny brak aktywności fizycznej.

- Codziennie na lunch jadłam burgera lub pizzę. Wieczorem podgrzewałam sobie gotowy obiad w kuchence mikrofalowej. Nie miałem czasu na zdrową dietę i trening - wspomina Carlin.

Nieustannie była poddawana szyderstwom i obelgom ze strony rówieśników. Mimo wszystkich niedogodności, Carlin jednak stwierdziła, że nadwaga to jest właśnie jej krzyż, który musi dźwigać bez względu na wszystko. W pewnym momencie nadszedł jednak czas, kiedy postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Przeszła na dietę, której przestrzegała przez długi czas. Dzięki zmianie stylu życia osiągnęła niebywały sukces, na który inni patrzyli z podziwem. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat wstecz, a na brak adoratorów zdecydowanie nie może narzekać. 

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niezwykłą metamorfozę Carlin O’Donoghue. Kiedy zobaczycie, jak wygląda teraz, oczy wypadną Wam z orbit. 

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia
2. Zaczęli przyklejać malutkie pieniądze do podłogi. Efekt końcowy jest piorunujący
3. Panny młode płakały, gdy zobaczyły swoje torty weselne. Paskudne, sam ich widok powoduje mdłości
4. Zdjęcia po lewej przerażają, a po prawej są niesamowite. Chodzi o skrzywdzone psy i koty

Następna strona