Ważyła ponad 450 kilogramów! Jej najnowsze zdjęcia są powalające, wiele kobiet może jej teraz tylko pozazdrościć

Kobieta ważyła blisko 500 kg
lolmania
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zmagała się ze sporą nadwagą

Kobieta ważyła blisko 500 kg, a historia jaka się z tym wiąże odbiera mowę. Po wielu latach męczarni nadszedł w końcu dzień, w którym zadecydowała, że czas na zmianę swojego wyglądu. Wykazała się niebywałą determinacją i silną wolą, dlatego dziś może z dumą chwalić się swoimi zdjęciami. 

Chyba każda kobieta zwraca uwagę na swój wizerunek, często porównując się do innych. Panie z całego świata pragną zachwycać wyglądem, a szczególny nacisk kładą na sylwetkę. Idealna figura nie znika z tapety, gdy na horyzoncie pojawia się lato, a w ich wyobrażaniach już pojawia się plaża i bikini. 

Wciąż jednak pozostaje szerokie grono nie tylko pań, ale i mężczyzn, którzy zatracili w swoim życiu złoty środek i popadają ze skrajności w skrajność. Porażające wychudzenie lub znacząca nadwaga to problemy, które są niezwykle powszechne. 34-letnia Mayra Rosales z Teksasu na własnej skórze przekonała się, jak to jest być nadmiernie otyłym. Choć nigdy nie należała do osób szczupłych, prawdziwy dramat zaczął się, gdy jej siostra nieumyślnie doprowadziła do śmierci swojego 2-letniego synka.

Marya postanowiła wziąć winę na siebie wyznając, że to ona zabiła malca własnym ciałem, po czym popadła w głęboką depresję. Kobieta jadła z dnia na dzień coraz więcej, a waga rosła w zatrważającym tempie. Osiągając wagę 453 kg czuła, że czeka już tylko na śmierć. Wszystko zmieniło się jednak, gdy je siostra przyznała się do winy, za co została skazana na 15 lat więzienia. Rosales zdecydowała, że aby zaopiekować się resztą dzieci musi zmienić swoje życie. 

Przeszła aż 11 zabiegów, zaczęła stosować dietę i regularnie ćwiczyć. Jej codzienność zmieniła się o 180 stopni, co w przeciągu 6 lat pozwoliło jej schudnąć aż 360 kg. Teraz Marya z dumą chwali się w sieci zdjęciami swojej metamorfozy, a internauci wprost szaleją. Nie mogą wyjść z podziwu, że 34-latce udało się osiągnąć tak wiele, bowiem zyskała nie tylko idealną sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie i szczęście, którego jej brakowało.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć przemianę 34-latki.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Zauważył coś bardzo dziwnego na łapach swojego psa. Okazało się, że ten sam "problem" występuje u wielu innych psów
  2. Mówią, że jest najpiękniejszą babcią na świecie. Dużo młodsze dziewczyny mogą jej tylko pozazdrościć figury
  3. Czego pod żadnym pozorem nie można jeść przed snem? 16 najbardziej szkodliwych produktów, które je każdy z nas
     
Następna strona