Kobieta zaadoptowała dwoje dzieci. Gdy odkryła o nich druzgoczącą prawdę, długo nie mogła dojść do siebie

Kobieta
instagram
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta zaadoptowała dwoje dzieci. Gdy odkryła o nich druzgoczącą prawdę długo nie mogła dojść do siebie

Kobieta zaadoptowała dwoje dzieci. Kiedy jej życie wydawało się już ustatkowane, okazało się, że los szykuje jej niespodziankę. Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta długo nie mogła dojść do siebie. Nie wiedziała co doprowadziło do takich wydarzeń. Wiedziała za to, że jej życie już nigdy nie będzie wyglądać tak samo jak wcześniej. 

Katie Page już jako młoda dziewczyna marzyła o tym, by mieć dom wypełniony dziećmi. Założenie rodziny było jej najważniejszym priorytetem, jednak im dłużej żyła, tym bardziej zaczynała wątpić, że jej sny się spełnią. Kiedy spotkała swojego przyszłego męża, życie zaczęło się w końcu układać. Wiedziała, że dzięki niemu ma szansę na założenie rodziny i spełnienie swoich marzeń. 

Dzień, w którym para wzięła ślub, był najpiękniejszym dniem w ich życiu. Kobieta myślała, że to miłość do końca życia, jednak szybko okazało się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem, a los szykuje jej niespodziankę. Mąż wystąpił z pozwem o rozwód, a Katie po rozstaniu zaczęła zmieniać swoje życie. Wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła w pojedynkę realizować swoje marzenia. 

Kliknij Następna strona, by poznać całą historię.

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
  2. Rozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznie
  3. Twoja żona ciągle się wkurza? Oto 10 powodów dlaczego, siódmy jest banalny

Następna strona