23-latka godzinami dostawała kolejne ciosy w twarz. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla osób o mocnych nerwach

Pozornie idealne życie
Screen/ Lolmania
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pozornie idealne życie

Kobieta musiała być szczęśliwa - przecież w wieku zaledwie 23 lat prowadziła idealne życie. Odnosiła same sukcesy, miała mnóstwo przyjaciół, była lubiana, a na dodatek zaczęła umawiać się z prawdziwą gwiazdą, sławnym piosenkarzem. Niejedna koleżanka zazdrościła jej tego powodzenia. A jednak - to były tylko pozory. Realia życia 23-latki wyglądały zupełnie inaczej.

Valentina Henríquez Albornoz z Chile w ukryciu przeżywała dramat. Zdawało się, że życie 23-letniej studentki było perfekcyjne, składało się z samych sukcesów, ale to była tylko fasada. Dramat mógłby trwać dalej, jak to często bywa w podobnych przypadkach, lecz na szczęście kobieta miała w sobie odwagę i opowiedziała światu prawdę o prawdziwym, brutalnym obliczu swojego partnera.

Nie było to łatwe tym bardziej, że oprawcą Valentiny była nieprzypadkowa osoba. Kobieta spotykała się wówczas z 39-letnim Camilo Castaldim, znanym w kraju piosenkarzem. Jej wyznanie było więc podwójnie szokujące - już nie tylko jako historia przemocy domowej, lecz także jako agresja, której dopuszcza się idol tysięcy ludzi. Idol nie okazał się człowiekiem bez skazy. 

- Byłam już niesamowicie zmęczona ciągłymi ciosami. Bił mnie tak mocno… Byłam tak zmęczona, że tylko siadałam bez słowa na łóżku, a on krzyczał na mnie i obrzucał mnie wulgaryzmami przez kolejne dwie godziny. Chciałam już tylko pójść spać i nie myśleć o tym - takimi słowami opisywała swój dramat Valentina w ElPais.com.

Sprawą zainteresowała się też ówczesna prezydent Chile, Michelle Bachelet.

- Chcę powiedzieć Valentinie, jej rodzinie i przyjaciołom – oraz innym kobietom doświadczającym przemocy – że mamy zamiar je chronić i chcemy im pomóc. Najważniejsze jest, by te kobiety mówiły o swoich sytuacjach otwarcie i zgłaszały to na policję. Wówczas będą mogły otrzymać wsparcie - powiedziała przywódczyni kraju. 

Postawa Valentiny ma być przykładem dla innych kobiet, które cierpią w wyniku przemocy domowej, by nie bały się mówić prawdy.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć dramatyczne zdjęcia Valentiny

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać
  2. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  3. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

Następna strona