Kobieta zrobiła na drutach z koronki ogrodzenie domu. Sąsiedzi je zobaczyli i błagali o takie samo

Kobieta
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta wydziergała ogrodzenie

Kobieta z Wielkiej Brytanii wpadła na niecodzienny pomysł i wydziergała ogrodzenie. Anna Annyson, która w młodości pracowała jako szwaczka, nie zapomniała co to znaczy ciężka praca. Dzięki wielu godzinom spędzonym przy ogromnych drutach, udało jej się stworzyć nietypowe ogrodzenie. 

Dzierganie, czyli po prostu robienie na drutach, zdobywa ostatnio coraz większą popularność nie tylko wśród starszych osób, ale też o wiele młodszych. Młodzi fani dziergania traktują to jako odskocznię od pędzącego życia i znajdują w tym zajęciu chwilę na relaks. 

Anna od dziecka była zachęcana do dziergania i miłość do drutów została w niej na całe życie. Pewnego dnia usłyszała, że ktoś postanowił wydziergać ogrodzenie. Pomysł ten tak jej się spodobał, że postanowiła zrobić dokładnie to samo. 

Oczywiście wykonanie ogrodzenia na drutach jest czymś zupełnie innym niż wydzierganie swetra. Aby stworzyć siatkę, Anna Annyson musiała użyć specjalnych drutów i materiałów. Tworzywo, które wykorzystała, to nic innego jak mocny, czarny sznurek, który wykorzystywany jest przy tworzeniu sieci rybackich. 

Poświęcenie swojego wolnego czasu dało niesamowity efekt, który przeszedł najśmielsze oczekiwania kobiety. Teraz proszona jest przez wszystkich sąsiadów, by zrobiła im podobne ogrodzenie na ich podwórka.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć efekty dziergania. 

źródło: webniusy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślała, że przygarnęła zwykłego pieska. Zwierzę tak raptownie rosło, że nagle opadła jej szczęka
  2. Malutki chihuahua w ostatniej chwili uratował mu życie. Od tamtej pory jego świat przewrócił się do góry nogami
  3. W wieku 8 lat utyła do 200 kilogramów. Nagle schudła 136 kg i wygląda jak z bajki, zdjęcia powalają   

Następna strona