Zdjęcia najmniejszej kobiety na świecie powalają. Trudno uwierzyć w jej wiek, wzrost i wagę

Kobieta
YouTube/Barcroft TV @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Najmniejsza kobieta na świecie

Kobieta pochodząca z Indii obchodziła niedawno swoje 25. urodziny i nie jest przeciętną przedstawicielką płci pięknej. Jyoti Amge figuruje w Księdze Rekordów Guinnessa jako najmniejsza kobieta na świecie. Na ulicach ciężko przejść obok niej obojętnie ze względu na jej wzrost i wagę. Wygląda jak maleńka dziewczynka, a jest dorosłą kobietą.

Poprzedniczka tytułu najmniejszej kobiety świata jest od niej wyższa o zaledwie 5 cm. Na jej nietypowy wygląd, zdaniem lekarzy, ma wpływ niedobór wydzielania hormonu przez przysadkę mózgową oraz achondroplazję, potocznie nazywaną karłowatością.

W związku z chorobami, którymi jest dotknięta Jyoti ma bardzo łamliwe kości, które zrastają się w wolniejszym tempie niż u zdrowych osób. 

- Jestem dumna, że jestem taka mała. Kocham być w centrum uwagi - powiedziała najniższa kobieta na świecie, Jyoti Amge.

W życiu obrała cel, którym jest podbój Hollywood. Na swoim koncie ma już udział w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Widzowie na pewno kojarzą jej rolę w serialu "American Horror Story". Oprócz tego amerykańskie telewizje chętnie zapraszają ją do siebie, by udzielała wywiadów jako rekordzistka z Księgi Guinnessa.

- Nie lubię, jak ktoś mnie podnosi. Robią to tylko osoby, którym na to pozwalam. Wkurza mnie, gdy ludzie chcą trzymać mnie w ramionach jak dziecko. Jestem tak samo jak inni ludzie. Jem jak ty, śnię jak ty. Nie czuję się inaczej - opowiedziała o problemach z niskim wzrostem.

źródło: webniusy

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się ile mierzy i waży najmniejsza kobieta na świecie.

ZOBACZ TAKŻE: 

 

  1. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
  2. Widok jest obrzydliwy. Przyszła panna młoda pokazała zdjęcie, wszyscy ją teraz upokarzają
  3. Zdjęcia z miejsca tragedii autobusu z uczniami są straszne. Nie żyje 12 osób, 20 jest rannych, najgorsze informacje ze Słowacji

Następna strona