Kupiła bluzkę modnej marki, teraz ostrzega inne kobiety. Ubranie poparzyło jej klatkę piersiową, zdjęcia tylko dla odważnych

Kobieta opublikowała szokujące zdjęcia
Twitter adara_graham21
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta podzieliła się przykrymi objawami zdrowotnymi

Kobieta, która kupiła bluzkę z najnowszej kolekcji znanej marki modowej musi zmagać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Z pozoru zwyczajne ubranie wywołało olbrzymie problemy, których skutki były odczuwalne przez wiele dni po zdjęciu koszulki. Zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych angielskiej nastolatki, są szokujące. Widok tylko dla osób o mocnych nerwach!

Nie od dziś mówi się o tym, że ubrania, które kupujemy w sklepach, powinny zostać uprane przed pierwszym założeniem. To, że odzież była dotykana i przymierzana przez wiele osób, jest najmniejszym problemem. Poważne zagrożenie mogą nieść ze sobą środki chemiczne, których używają producenci. Swędzenie i wysypka to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Może być znacznie gorzej.

Na ubraniach zakupionych w sklepach, mogą pojawiać się grzyby, bakterie i pasożyty, które są groźne dla ludzkiego zdrowia. Badania naukowców z Nowej Zelandii wskazują na to, że w niektórych elementach garderoby pochodzących z Chin, wykryto stężenie chemicznych środków konserwujących, które aż dziewięćset razy przekracza dopuszczalne normy. Producenci z tego kraju zużywają 42% wszystkich chemikaliów stosowanych przy produkcji odzieży i tkanin na świecie.

Środki chroniące ubrania przed zużyciem się mogą być przyczyną alergii, problemów skórnych, a nawet nowotworów. Niektóre skutki są widoczne niemal natychmiast. Można obserwować je na zdjęciach, które opublikowała kobieta.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co spotkało kobietę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Kamila Stocha nie mogą uwierzyć. Opublikował wymowne zdjęcie, jego nowe zajęcie zdumiewa
  2. Żona robiła porządek w warsztacie zmarłego męża. Niechcący znalazła rzecz, której nie powinno tam być
  3. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Jak w Polsce wyglądają pogrzeby osób z COVID-19? Poznaliśmy całą prawdę

Źródło: Fakt/Ekologia.pl

Następna strona