Waży ponad 300 kg i chce nadal tyć, jest zachwycona swoim ciałem. Pokazała uwodzicielskie zdjęcia, tylko dla odważnych ludzi

Kobieta chce być najgrubszą kobietą świata
Barcroft
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Kobieta chce być najgrubszą kobietą świata

Kobieta waży dokładnie 315 kilogramów i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Ma jeden cel - chce być najgrubszą kobietą na świecie. Aby to osiągnąć je minimum 8 tysięcy kalorii dziennie. Nie przejmuje się swoim zdrowiem.

Monica z Texasu nie chce być jak inne dziewczyny. Ona woli dbać o swoją sylwetkę, lecz w inny sposób - tyjąc. Jej nadwaga jest przerażająca.

- Chcę ważyć 450 kilogramów. Dopiero wtedy będę spełniona i szczęśliwa. Wszyscy będą mi usługiwać, a ja będę tylko leżeć. Jest też to nasza fantazja erotyczna, dużo o tym rozmawiamy i świetnie dogadujemy się w tej kwestii. Zmierzamy do tego samego celu. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid musi pomagać mi się przekręcać, bo sama nie daję już rady - opowiada 23-letnia Monica.

Nie przeszkadza jej to, że trudno jej już funkcjonować. Mało tego, myśli o dziecku, bardzo chciałaby być kiedyś mamą. Niektórzy internauci próbują zmienić jej tok postępowania, lecz zaraz pojawiają się inni, którzy chwalą dziewczynę za samozaparcie. Potrafią nawet wpłacać jej pieniądze, by jadła jeszcze więcej. Zostało jej jeszcze 135 kilogramów.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć jak aktualnie wygląda Monica. Wiele osób nie może uwierzyć, że robi to całkowicie świadomie.

Zobacz także:

  1. Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Niewiarygodne, jak wygląda teraz
  2. Rodzina przywiązała psa do zlewu i się wyprowadziła. Powód nie mieści się w głowie
  3. Przenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposób
  4. Wyglądają na szczęśliwą parę, ale prawda zwala z nóg. Inne zdjęcia pokazują, jak naprawdę wygląda ich związek

Źródło: Webniusy

Następna strona