Chcieli uwiecznić swoją miłość. Rodzina nie spodziewała się, że na zdjęciach zobaczy takie sceny

Kobieta
Facebook/brandongrayvideoandphoto
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Kobieta pragnęła wyjątkowej pamiątki w postaci kilku fotografii z ukochanym w plenerze. Chciała zaskoczyć rodzinę i sprawić, by te obrazki były warte zapamiętania. Para bardzo dobrze przygotowała się do sesji zdjęciowej. Nie uwierzycie co udało im się uchwycić w kadrze.

Kobieta miała już trochę dość identycznych i powtarzalnych do znudzenia sesji zaręczynowych. Takich można znaleźć w Internecie na pęczki. Wiele par publikuje uderzająco podobne do siebie serie zdjęć za pośrednictwem takich platform jak Flickr, Instagram, czy Facebook. Ona chciała czegoś wyjątkowego i niecodziennego. Sami oceńcie, czy jej się to udało.

Vanessa i Josh pragnęli wyrazić swoją miłość w postaci kreatywnej sesji zaręczynowej. Zakochani wybrali malowniczą okolicę i zatrudnili doświadczonego fotografa. Przygotowania szły bardzo sprawnie, ponieważ rozentuzjazmowani narzeczeni nie mogli się doczekać reakcji najbliższej rodziny na sesję zdjęciową. W trakcie robienia zdjęć fotograf uchwycił coś, co niektórym dorosłym spędza sen z powiek, a innym przysparza prawdziwych koszmarów. Rodzina kobiety z pewnością się tego nie spodziewała i była szczerze zaskoczona niecodziennym obrazkiem. Para postanowiła podzielić się intrygującymi ujęciami w sieci, zadając nam trudne zadanie zidentyfikowania tajemniczej postaci. Wielu internautów nie kryło zaszokowania wydźwiękiem całości sesji, a niektórzy nawet zalecili usunięcie niefortunnych i odrażających ich zdaniem ujęć. Para nie przejęła się tymi docinkami, ponieważ uznali, że te niezwykłe zdjęcia są jak najbardziej w ich stylu. 

Stare powiedzenie mówi, że są gusta i guściki, a każdy ma prawo do swojego indywidualnego spojrzenia na sztukę. Kobieta wybrała taki sposób wyrażenia miłości i nie nam sądzić, czy jest on właściwy. Warto się jednak zastanowić, czy chcąc za wszelką cenę wyrwać się ze schematu nie tworzymy jakiejś dziwacznej groteski.

Ostrzegamy, kilka z tych fotografii zawiera naprawdę drastyczne sceny.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć jak wyglądała wyjątkowa sesja zdjęciowa.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 niepozornych objawów świadczących o tym, że mogłeś mieć udar i o tym nie wiedzieć. W krótkim czasie może nastąpić kolejny
2. Adoptuje ze schroniska wyłącznie stare i schorowane psy. Jak zobaczycie jego dom, będziecie zdumieni, 15 powalających zdjęć
3. 35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznać

Następna strona