Miesiącami dokumentował swoją przemianę z mężczyzny w kobietę. Ostatnie zdjęcie robi piorunujące wrażenie

Kobieta
IMGUR.COM
Reklama
Wstecz

1 z 27

Dalej

Przed rozpoczęciem terapii hormonalnej

Kobieta przez długie 17 miesięcy dokumentowała zmiany w swoim wyglądzie. Im więcej czasu mijało, tym zmiany były bardziej widoczne. Dziś po ponad dwóch latach nikt by nie powiedział, że kiedyś była mężczyzną. Przeszła wyjątkowo długą, męczącą podróż, żeby jej marzenia mogły się spełnić oraz by w końcu mogła poczuć się sobą. 

Selgal, studentka z Ohio, urodziła się w ciele mężczyzny, ale nigdy nie czuła, że jest tym, kim powinna być. Wygląd przeszkadzał jej w codziennym funkcjonowaniu, nie chciała też, by ludzie mijani ją na ulicy odbierali ją jako kogoś, kim nie jest. Postanowiła zawalczyć o siebie. 

Spotykała się z wieloma lekarzami, którzy w końcu zrobili plan terapii i pomogli jej zmienić płeć. Specjaliści zaproponowali hormonalną terapię zastępczą, zwaną czasem krzyżową. Polega na przyjmowaniu hormonów, które mają od nowa stworzyć gospodarkę hormonalną, odpowiednią do nowej płci. 

Ludzie, którzy nie czują się dobrze w swojej skórze, muszą się liczyć z wieloma przeszkodami. Do końca życia jednak muszą przyjmować leki z hormonami. Nie mogą o nich zapomnieć, ponieważ ich cało może wracać do poprzedniego stanu.

Kobieta z galerii przez cały czas trwania przemiany robiła zdjęcia, by udokumentować, jak bardzo zmieniła się pod wpływem hormonów. Trzeba przyznać, że terapia przyniosła piorunujące rezultaty, a dziewczyna w ogóle nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Dzisiaj już czuje się sobą.

źródło: webniusy

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć przemianę.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona