Myślała, że znalazła pod drzwiami psa. Wkrótce odkryła z jak groźnym zwierzakiem miała do czynienia (zdjęcia)

Kobieta była przekonana, że znalazła psa
facebbok
Wstecz

1 z 7

Dalej

Bezdomny pies

Kobieta, która była przekonana, że znalazła pod swoimi drzwiami bezdomnego psa, szybko zaczęła działać. Chcąc jakoś pomóc potrzebującemu zwierzęciu odkryła, czym tak naprawdę jest. Oniemiała z wrażenia i od razu zrozumiała w jak ogromnym niebezpieczeństwie się znalazła. 

Pewnego dnia Sharon, gdy otworzyła drzwi swojego domu, znalazła leżącego na wycieraczce bezdomnego psa - a przynajmniej tak uważała w tamtym momencie. Zwierzak był wyraźnie wycieńczony, a poruszona dramatycznym widokiem kobieta zdecydowała się jakoś mu pomóc. 

Od razu przyszedł jej do głowy pomysł, by zadzwonić po odpowiednie służby, jednak nie chcąc, by do tego czasu czworonóg uciekł lub ją zaatakował, postanowiła znaleźć w piwnicy starą klatkę dla zwierząt i umieścić go w jej wnętrzu. Gdy tylko to zrobiła, wykonała telefon do schroniska informując, że znalazła bezdomnego psa. Wolontariusze szybko zjawili się pod jej domem i skierowali swoje kroki w stronę zwierzęcia. 

Nie potrzebowali wiele czasu, by rozpoznać, z czym tak naprawdę mają do czynienia. Szybko zrozumieli, że Sharon była w ogromnym błędzie myśląc, że pod jej drzwiami leżał bezdomny pies i od razu poinformowali, iż miała ogromne szczęście, że czworonóg jej nie zaatakował. Okazało się bowiem, że był to kojot, który ma w zwyczaju agresywnie podchodzić do innych ludzi czy zwierząt. Ten jednak był wyjątkowo spokojny i co więcej, wyglądał jakby nie zależało mu na tym, co robią z nim wolontariusze. 

Gdy przewieziono go do placówki, w której specjaliści zajmują się dzikimi zwierzętami, przeprowadzenie kilku badań wykazało, że stan zdrowia kojota był przerażający, a bez niezbędnej pomocy w przeciągu kilku najbliższych dni zdechłby z głodu. Nadając mu, a raczej jej, imię Księżniczka, zadbali o jej powrót do zdrowia, umieszczając w zagrodzie z innymi zwierzętami tego gatunku. 

Księżniczka szybko zaczęła przybierać na wadze, śmielej się poruszać i jakby znów cieszyć z życia, co niezwykle cieszyło pracowników ośrodka. Czworonóg nadal przebywa pod ich opieką, jednak gdy zarówno ona, jak i jej przyjaciele wrócą do pełni sił, zostaną wypuszczeni na wolność. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, jak wyglądała Księżniczka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach rodzina porzuciła go w schronisku i zabrała stamtąd młodszego psa. Nagrali reakcję porzuconego zwierzaka, rozdziera serce
  2. Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach
  3. Miesiącami dokumentował swoją przemianę z mężczyzny w kobietę. Ostatnie zdjęcie robi piorunujące wrażenie
  4. Mężczyzna na swoim łóżku znalazł 2 dziwaczne stworzonka. Nigdy by nie pomyślał, jakie zwierzę z tego wyrośnie, powalające zdjęcia  
Następna strona