35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznać

Kobieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta w wyniku wielu zawodów miłosnych sięgnęła po alkohol, szukając lekarstwa na smutek. Był to dopiero początek. Nie spodziewała się, jak wpłynie on na jej ciało i życie. Efekty były przerażające. 

Kobieta, która jest bohaterką tej historii, nie jest niestety odosobnionym przypadkiem. Wielu ludzi w poszukiwaniu pomocy sięga po alkohol, co może okazać się zgubne i prowadzić do uzależnienia. Nałóg potrafi zniszczyć życie, a to, co czyni z ludzkim ciałem, można określić mianem potworności.

Zaczęło się niewinnie, 20-letnia wtedy Beverley Pickorer po kilku nieszczęśliwych związkach zdecydowała się na parę piw. Miały pomóc jej uśmierzyć ból po rozstaniu. Pech chciał, że młoda dziewczyna na własnej skórze przekonała się jak dewastujący potrafi być alkoholizm. Kobieta z każdym dniem uzależniała się coraz bardziej, aż doszło do momentu, w którym osiągnąwszy 30 rok życia musiała wypijać zawrotną liczbę 40 piw dziennie, aby zaspokoić swoje niezdrowe pragnienie. Już wtedy alkohol zaczynał pustoszyć jej organizm.

Stan zdrowia kobiety był gorzej niż tragiczny. Beverley zaczęła tracić zęby, które przegniłe same jej wypadały. Ponadto straciła umiejętność płynnej komunikacji z innymi osobami. Nie potrafiła też samodzielnie funkcjonować, dlatego została osadzona w specjalnym ośrodku opiekuńczym. Partner Beverley, Anthony, nie opuszczał kobiety nawet w najtrudniejszych chwilach, kiedy jako 35-latka dowiedziała się, że zachorowała na śmiertelną przypadłość wywołaną marskością wątroby, a nawet gdy ataki padaczki zaczęły przybierać na sile i straciła wzrok. Mężczyzna opublikował zdjęcia partnerki w Internecie, wierząc, że w ten sposób może pomóc innym. To dzięki niemu mogliśmy poznać tę tragiczną historię.

Beverley zmarła w 2014 roku w objęciach ukochanego. Jej los powinien być przestrogą dla wszystkich nadużywających alkoholu, a także przypomnieniem, że uzależnienie jest ciężką chorobą, z którą często człowiek nie jest w stanie sobie poradzić w pojedynkę.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć jak alkohol wpłynął na 20-latkę.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nie musisz cierpieć na diecie. 15 zdjęć, które są dowodem, że nie trzeba się głodzić, by mieć idealną sylwetkę
2. 10 niepozornych objawów świadczących o tym, że mogłeś mieć udar i o tym nie wiedzieć. W krótkim czasie może nastąpić kolejny
3. Kim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówić
 

Następna strona