Przez rok nie wypiła ani kropli wody. Efekty przeszły jej wszelkie oczekiwania, zadziwiające zdjęcia

Kobieta nie wypiła ani kropli wody przez rok
instagram/PIMPYOURPRANA
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Post na sucho

Chyba każda kobieta chce, by jej twarz wyglądała na zdrową i wypoczętą, jednak osiągnięcie tego nie jest tak proste. Specjalne zabiegi mogą kosztować fortunę, a chemiczne specyfiki, choć rzeczywiście są w stanie pomóc twarzy, mogą też zaszkodzić organizmowi. Warto zatem sięgnąć po naturalne sposoby, a pewna internautka twierdzi, że znalazła klucz do sukcesu. 

Kobieta z powyższego zdjęcia to mieszkanka Bali w Indonezji, trenerka jogi i nauczycielka do spraw żywienia, 35-letnia Sophie Partik. Sophie chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie, gdzie już jakiś czas temu podzieliła się czymś zaskakującym. Zdradziła swoim obserwatorom, że zdecydowała się na przetestowanie "postu na sucho", który polecił jej przyjaciel, a który polega na przestaniu piciu wody w czystej postaci i nawadnianiu organizmu jedynie poprzez owoce i warzywa.  

35-latka twierdzi, że przy pomocy takiej diety udało jej się nie pić wody przez rok, która, jak stwierdziła, tak naprawdę jest szkodliwa dla organizmu. Partik nie omieszkała również podzielić się efektami suchego postu, które przerosły jej najśmielsze oczekiwania. Choć regularnie spotyka się z krytyką ze strony innych oraz brakiem zrozumienia lekarzy, którzy snują, że w taki sposób może tylko sobie zaszkodzić, ona twierdzi, że brak wody pomógł jej w wielu dolegliwościach. Jeżeli chcesz poznać dokładną historię Sophie, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wierzyli, że maluch w ogóle przeżyje. Po kilku tygodniach nie mogli wyjść z podziwu patrząc, co z niego wyrosło
  2. "Czterej pancerni i pies" skrywali wiele tajemnic. Dopiero po 50 latach wszystkie sekrety wyszły na jaw, fani będą zaskoczeni
  3. Na jej widok ludzie zatrzymują się na ulicy i przecierają oczy ze zdumienia. Nazywają ją "Królową"

Następna strona