Ma buzię słodkiego aniołka i nikt nie domyśla się, jak wygląda jej ciało. Widok jest porażający, nie da się go zapomnieć

Kobieta
Instagram / yuanherong1229 @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kobieta o twarzy słodkiego aniołka zaskoczyła niemal wszystkich. Ma delikatną, dziewczęcą urodę, jednak jej ciało jest tego zupełnym przeciwieństwem. Jej buzia zachwyca, ale sylwetka może przerażać, ponieważ zupełnie nie pasuje do jej urody. Na zdjęciach wygląda to tak, jakby ktoś dokleił jej twarz do ciała. Widok, którego zdecydowanie nie da się zapomnieć. 

Kobieta w ciągu dwóch lat przeszła ogromną metamorfozę, która sprawiła, że wszyscy zaniemówili. Yuan Herong to 30-latka z Chin, której niesamowicie niepasujące do twarzy ciało robi prawdziwą furorę w sieci. Piszą o niej niemal wszystkie zagraniczne media, a czytelnicy ze zdumienia łapią się za głowę. 

Gdy myślimy o Azjatkach, przeważnie mamy przed oczami obraz filigranowych, drobnych kobiet o zdecydowanie mniej pokaźnej posturze niż Europejki czy Amerykanki. Panie pochodzące z tego kontynentu na ogół są niewielkiego wzrostu, a ich sylwetki wydają się niemalże dziecięce. Bardzo często się zdarza, że Azjatki są uważane za dużo młodsze niż w rzeczywistości. 

Biorąc te fakty pod uwagę, wygląd Yuan Herong, szokuje jeszcze bardziej. Patrząc osobno na zdjęcia jej twarzy i ciała trudno wyobrazić sobie, że jedno i drugie może należeć do tej samej. To dwa zupełnie różne światy, które ani trochę do siebie nie pasują. Zobaczcie sami, jak wygląda ta 30-latka. Jej sylwetka na pewno będzie dla Was nie lada zaskoczeniem. 

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć zdjęcia. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ciężko uwierzyć, ile ona ma lat! To najpiękniejsza dziewczynka na świecie, nawet modelki nie dorównują jej urodą
2. 9 pozornie zwyczajnych zdjęć, których historie przyprawiają o ciarki na plecach. Okrutna prawda po latach wyszła na jaw
3. Oto suknia ślubna warta każdych pieniędzy, kobiety z całego świata oszalały na jej punkcie. Uważają, że jest "idealna"
4. 18 psów, które udają niewiniątka, chociaż ostro nabroiły. Niesamowite zdjęcia, można popłakać się ze śmiechu
 

Następna strona