27-latka zmarła w szpitalu. Dzień wcześniej zrobiła jedną rzecz, gdy najbliżsi poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować

Autor Monika Majko - 3 Maja 2020

Kobieta zmarła w szpitalu z powodu rzadkiego nowotworu, miała zaledwie 27-lat. To była ogromna tragedia dla jej rodziny i przyjaciół. Tuż przed odejściem dziewczyna zrobiła niesamowitą rzecz, kiedy jej bliscy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować.

Świat młodej kobiety legł w gruzach, kiedy usłyszała przerażającą diagnozę lekarzy. Holly Butcher zachorowała na niezwykle rzadką postać nowotworu, który nazywa się mięsak Ewinga i atakuje zwykle młode, aktywne osoby. Walczyła o powrót do zdrowia, jednak z dnia na dzień jej stan się pogarszał, a ona sama zaczęła powoli przyzwyczajać się do przerażającej myśli o odejściu.

ZOBACZ TAKŻE:Kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne? Rzecznik rządu podał wstępny termin, Polki będą płakać

Tuż przed śmiercią, Holly zrobiła niesamowitą rzecz. Kiedy bliscy 27-latki odkryli prawdę, natychmiast zareagowali i podzielili się jej historią w sieci. Poruszeni internauci nie mogli przejść koło tego wyznania obojętnie.

By dowiedzieć się, co kobieta zrobiła w szpitalu tuż przed śmiercią, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Tata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyć
    2. Jak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarki
    3. Bliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej choroby

źródło: NedHardy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News