Gwiazdy TVP i Polsatu powinny siedzieć? Wymigały się od kary, a przestępstwa jakie popełniły porażają

Klan, gwiazdy uniknęły kary
screen/youtube
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Gwiazdy, które uniknęły kary

W serialu "Klan" podziwiały go tysiące fanów i nikt nie był w stanie przewidzieć, że pewnego dnia gwiazdor dopuści się takiego przestępstwa. Aktor jest tylko jedną z wielu gwiazd, którym mimo wyraźnej winy udało się uniknąć odpowiedzialności karnej. My przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku najpopularniejszych celebrytów, którzy się tym "wsławili". 

Gwiazdor serialu "Klan", Tomasz Stockinger, w 2009 roku doprowadził do poważnego wypadku i, choć jego wina była niepodważalna, udało mu się uniknąć więzienia. Aktor znany z produkcji TVP jest jednak tylko wierzchołkiem góry lodowej. Celebryci i celebrytki z całego świata, często mają sporo szczęścia, gdy nawet przy zatrzymaniu przez policję, udaje im się ominąć karę szerokim łukiem. 

Widzowie TVP czy Polsatu nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielu ich ulubieńców mogło dziś przebywać w więzieniu, a przestępstwa, za które groziła im odsiadka, odbierają mowę. Jazda pod wpływem alkoholu, kradzież czy pobicie to zaledwie przedsmak tego, o czym chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć. Koniecznie zajrzyjcie dalej i przekonajcie się, które gwiazdy wymigały się od odpowiedzialności karnej. Niektórzy z nich mieli przed sobą świetlaną przyszłość i jeszcze większą sławę, a tymczasem rozgłos przyniosły im liczne skandale, których byli bohaterami. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, którym gwiazdom udało się uniknąć kary.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Byli przekonani, że pies nie żyje, pochowali go. Po czterech dniach wydarzyło się najbardziej niespodziewane
  2. Olśniewająca uroda córki Adama Małysza. Karolina zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zapierają dech w piersiach
  3. Wtopa i skandal z Zenkiem w roli głównej. TVP się wycofało, teraz próbuje wszystko naprawić

Następna strona