Gwiazda "Klanu" przez lata nie chciała o tym mówić. Teraz wszystko wyszło na jaw, to bardzo osobiste

Klan
Kadr z serialu "Klan"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

TVP wypromowało serial Klan, który jest jedną z najbardziej lubianych, polskich produkcji, jakie są emitowane nieprzerwanie od ponad 20 lat. Popularność zawdzięcza najprawdopodobniej prostej fabule, która nawiązuje do życia codziennego. Okazuje się, że jedna z postaci pierwszoplanowych ma sporo za uszami. Razem z redakcją udało nam się dotrzeć do wstydliwych faktów z przeszłości tego gwiazdora. 

Klan nadawany jest już od 1997 roku na antenie TVP1. Utwór zatytułowany "Życie jest nowelą" potrafi zanucić większość osób w naszym kraju. Muzyka ta zapraszała nas przed telewizory, gdzie na przestrzeni lat mogliśmy być świadkami wzlotów i upadków bohaterów serialu. Odtwórcy głównych ról to między innymi Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk i Izabela Trojanowska.

Telenowela potrafi utrzymać w napięciu, o czym przypomina nam z każdym kolejnym odcinkiem. Stacja TVP1 wypuściła aż 22 sezony serialu. Serialowa rodzina znacznie się powiększyła przez te wszystkie lata, a my chętnie przyglądaliśmy się ich losom. Wielu aktorów Klanu musiało się pożegnać ze swoimi rolami ze względu na decyzje scenarzystów i reżysera. Momentem wstrząsającym dla wszystkich fanów była niewątpliwie śmierć "Ryśka z Klanu", w którego postać wcielił się Piotr Cyrwus. Z początkiem 2016 roku w mediach pojawiły się zatrważające plotki o bliskim końcu telenoweli, jednak stacja TVP wynegocjowała umowę umożliwiającą dalszą produkcję "Klanu". Dzięki temu mamy możliwość do dziś śledzić losy rodziny Lubiczów. 

Jednym z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialu Klan jest Tomasz Stockinger, odtwórca roli chirurga plastycznego Pawła Lubicza. Gra on w telenoweli nieprzerwanie od 1997 roku. Aktor pochodził z artystycznej rodziny, więc był bardzo szanowanym i wychwytywanym artystą już podczas studiów. 

Istnieją fakty, o których Tomasz Stockinger nie chciałby słyszeć ponownie. Według doniesień mediów, ma on na swoim sumieniu kilka grzeszków, które najchętniej zamiótłby pod dywan. Gwiazdor popularnego serialu z pewnością wolałby zapomnieć o tym, co miało miejsce w przeszłości. Informacje na jego temat budzą wiele kontrowersji. Przedstawiamy Wam najbardziej szokujące tajemnice serialowego dr Lubicza. 

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać nieznane dotąd fakty o aktorze.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś niepokojącego. Matka ją do tego zmusiła?
2. Daniel Martyniuk zniknął. Co dzieje się z synem króla disco-polo?
3. Największe afery związane z "Tańcem z gwiazdami". Wątpliwe SMS-y, romanse, narkotyki i oszustwa
 

 

Następna strona