Aktorka Klanu wycofała się z życia publicznego. Oto co ukrywała, prawdziwy szok

klan
Kadr z serialu Klan
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Klan to serial najdłużej emitowany na rynku polskim. Można go oglądać na kanale TVP1 od 1997 roku. Przyniósł sławę i rozgłos wielu aktorom m.in. Agnieszce Kaczorowskiej-Peli. Jednak nie każdy tak jak ona, potrafił wykorzystać swoje 5 minut. Jedna z bohaterek tej telenoweli musiała wycofać się z życia publicznego. O kogo chodzi i dlaczego to zrobiła? Przedstawiamy szokujące fakty.

"Klan" jest na antenie od 22 lat. Miliony widzów pokochało rodzinę Lubiczów i ich perypetie. Głównym pomysłodawcą telenoweli jest Wojciech Niżyński, który był współtwórcą "W labiryncie". Pierwsze odcinki "Klanu" zostały wyemitowane w konkursie TVP1 przez trzy dni z rzędu. Pobiły oglądalnością seriale "Złotopolscy" i "Zaklęta". 22 września 1997 roku zadecydowano o regularnej "Klanu".

Serial "Klan" był emitowany w TVP Polonia do 2010 roku z angielskimi napisami. Również wyświetlano go w TVP3. Dwukrotnie uhonorowano go Telekamerą w 1999 i 2000 roku. Gdy jedna z głównych bohaterek zmarła, fani byli zrozpaczeni. Mowa o Agnieszce Kotulance, która wcielała się w postać Jadwigi Debińskiej-Lubicz, żonę Pawła Lubicza. Było to również ciosem dla ekipy serialu, zżytej z aktorką. Kobieta odeszła w wieku 61 lat, a wiadomość o tym wstrząsnęła całą Polską. Do tej pory nie są znane dokładne okoliczności śmierci.

Okazuje się, że serialowa córka Kotulanki również przeszła ciężkie chwile. Oprócz aktorstwa zajmowała się w życiu innymi pasjami. Ze względu na jedną wpadkę, przekreśliła swoją karierę poza telenowelą. Kilkanaście lat temu postanowiła się wycofać z życia publicznego, choć nadal pozostawała w obsadzie serialu i nagrywała nowe odcinki.

Po ponad 10 latach postanowiła powrócić do świata show-biznesu i opowiedzieć dlaczego właściwie zniknęła. Fala hejtu, z którą się spotkała była dla niej zbyt wielkim ciężarem. Aktorka w zaciszu domowym rozwijała swoje zainteresowania, bogatsza o doświadczenie. Mimo zapowiedzi wielkiego powrotu, wszystko przeszło bez echa. Fani również nie byli zachwyceni, a internauci tak jak przed laty nie szczędzili jej słów krytyki. Przedstawiamy sekrety życia serialowej Oli Lubicz.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona