Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. Nie uwierzycie, kto był jej matką chrzestną!

Featured 1 Rusin-min
Instagram, @kingarusin
Wstecz

1 z 11

Dalej

Kinga Rusin to niewątpliwie jedna z największych gwiazd telewizji TVN. 47-letnia prezenterka nadal prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Po rozwodzie z pierwszym mężem, Tomaszem Lisem, dziennikarka często pojawiała się w centrum uwagi mediów. Jej rodzina również stała się obiektem zainteresowania. Przedstawiamy fakty z życia rodzinnego dziennikarki, o których mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kariera Kingi Rusin nie zwalniała, odkąd zaczęła pracować dla Telewizji Polskiej na początku lat 90. Dziennikarka zajmowała się m.in. pisaniem reportaży oraz przygotowywaniem newsów dla programu informacyjnego "Teleexpress". Przeprowadzała również liczne wywiady. W 1994 r. poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała na niemalże cztery lata do Stanów Zjednoczonych.

Do Polski wróciła pod koniec 1997 r., niedługo potem miała przerwę, podczas której zajmowała się swoimi córkami. Osiem lat po powrocie dostała pracę jako prezenterka porannego wydania programu "Dzień Dobry TVN". Znowu mogła rozwijać się w swoim zawodzie.

Mimo wszystko, w rodzinie Kingi nie zawsze dobrze się układało. Dziennikarka rozstała się z mężem dziesięć lat później, w 2006 r. Powodem zakończenia związku była niewierność męża, który zaczął spotykać się ze świadkową na ich własnym ślubie, Hanną Smoktunowicz. To nie był łatwy czas dla prezenterki DDTVN. Gwiazda poradziła sobie z trudnościami w jej życiu. W wywiadzie dla magazynu "Gala" wspomniała, że silne kobiety były w jej rodzinie od zawsze.

Kinga Rusin znalazła wsparcie nie tylko w swoim nowym partnerze, ale również w kolegach z pracy. Prezenterka prowadzi aktualnie program "Dzień Dobry TVN" wraz z Piotrem Kraśko, z którym chodzi na podwójne randki. Dziennikarka razem ze swoim aktualnym partnerem bierze udział w podwójnych spotkaniach z Piotrkiem i jego wybranką.

Jej obecnym partnerem jest Marek Kujawa, który stara się wspierać ukochaną na każdym kroku. Kinga zawdzięcza mu pomoc w rozwoju swojej firmy kosmetycznej. Na Instagramie dziennikarka nazywa swojego wybranka: towarzyszem podróży, partnerem w życiu, wspólnikiem w biznesie oraz najlepszym przyjacielem.

Gwiazdy często próbują ukrywać tożsamość swoich najbliższych, chcą zatrzymać pewne informacje w tajemnicy. Nie zawsze się to jednak udaje. Oto mało znane fakty z życia rodzinnego popularnej prezenterki.

Następna strona