Kinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!

Autor Patryk Stachera - 20 Grudnia 2018

Kinga Rusin ma już 47 lat, ale na tyle nie wygląda. Na zdjęciach, które udostępnia na portalach społecznościowych, wciąż możemy podziwiać jej zachwycającą urodę. Prezenterka TVN twierdzi, że jednym z sekretów jej młodości jest brak mięsa w jadłospisie, ale to nie wszystko. Stara się również dużo ruszać i nie stosuje używek. Ponoć zdrowy tryb życia towarzyszy jej już od ponad dziesięciu lat. Sprawdźcie, co dziennikarka robi na co dzień, aby utrzymać dobrą formę.

Kinga Rusin zaczynała swoją karierę jako prezenterka telewizyjna. To sprawiło, że od samego początku zapewne przywiązywała dużą wagę do swojego wyglądu. Jednak ubiór nie był jedynym elementem, o który musiała zadbać. Uroda również była dla niej bardzo istotna. Oglądają ją w końcu miliony ludzi w całej Polsce.

Prezenterka każdego dnia stara się przestrzegać wszelkich zasad zdrowego trybu życia. Gwiazda uważa, że makijaż, fryzura czy kreacje, w jakich się pokazuje, nie są odpowiedzialne za jej dobry wygląd. Prawdziwym sekretem dziennikarki jest bowiem m.in. dużo ruchu oraz unikanie używek. Kinga stara się również pozytywnie myśleć, co dodatkowo motywuje ją do działania.

Gwiazda ma też swoją własną linię w pełni naturalnych kosmetyków. Podobno od ponad dziesięciu lat stosuje tylko te ekologiczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Twierdzi, że nie zawierają one chemii. Z tego powodu mają być niezwykle pomocne w pielęgnacji skóry.

Wśród internautów można znaleźć wielu zwolenników poglądów dziennikarki na zdrowie. Utrzymanie naturalnego wyglądu i dbanie o urodę przy pomocy naturalnych kosmetyków można uznać za pewien trend w naszym społeczeństwie. Stoi on w opozycji do niezwykle popularnego dzisiaj poprawiania wyglądu z wykorzystaniem zabiegów medycyny estetycznej.

Dziennikarka skończy 48 lat w marcu przyszłego roku. Nadal jednak zaskakuje swoim wyglądem. Jej uroda nie wskazuje na ten wiek, wręcz przeciwnie. Zapewne wielu powiedziałoby, że jest o wiele młodsza. Myślicie, że prezenterce uda się utrzymać ten efekt przez kolejne lata?

Jak Kindze Rusin udaje się tak długo zachować młodzieńczą urodę? Czy ma jakiś przepis na długowieczność? Odpowiedzi na te pytania spróbujemy udzielić na kolejnych slajdach naszej galerii!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News