Czym naprawdę zajmuje się Kinga Rusin? Zadziwiające informacje

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Kwietnia 2019

Kinga Rusin nie przestaje zaskakiwać. Znamy ją głównie jako dziennikarkę, niewielu jednak wie, że kobieta jest prawdziwą bizneswomen. Ma własną firmę, która bardzo dobrze prosperuje i przynosi gwieździe spore zyski. Kinga zdecydowanie odnajduje się także w roli kobiety biznesu i aktywnie promuje swoją markę.

Kinga Rusin studiowała italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 1993 roku - pracowała wtedy w TVP jako tłumacz. Rok później wyleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła trzy lata. Po powrocie do ojczystego kraju została prowadzącą magazynu "Wizjer TVN". Później dziennikarka zawiesiła karierę telewizyjną, by móc poświęcić się wychowywaniu córek.

Od 2005 roku prowadzi weekendowe wydania porannego programu "Dzień dobry TVN". Oprócz tego została prowadzącą, a następnie jurorką w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Od 2016 roku jest gospodynią reality show "Agent - Gwiazdy". Dziennikarka ma na swoim koncie udział w licznych programach telewizyjnych, a jej nazwisko z pewnością jest znane wszystkim w kraju.

Kinga Rusin wyszła za mąż za Tomasza Lisa, z którym ma dwie córki, Polę i Igę. Po trzynastu latach wspólnego życia para postanowiła się rozejść. Aktualnym partnerem dziennikarki jest Marek Kujawa. Mężczyzna jest znanym warszawskim adwokatem. Rusin jest starsza od swojego wybranka. Według plotek parę połączyła wspólna pasja, którą są sporty wodne, a konkretnie kitesurfing. Poznali się podczas wakacji na greckim przylądku Prasonisi.

Kinga oprócz działalności telewizyjnej ma własną firmę, która produkuje naturalne kosmetyki. Początkowo prowadziła ją z pomocą wspólnika, z którym jednak z hukiem się rozstała. Mimo to nie zrezygnowała z prowadzenia własnej działalności, a wręcz przeciwnie! Dziennikarka została prezesem.

Własna marka kosmetyków przez lata była dla gwiazdy priorytetem. Poświęcała mnóstwo czasu i energii na promowanie firmy "Pat&Rub".

- Żyję teraz tylko tym projektem - pisała na swoim Facebooku.

Rusin aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, które prowadzi. Często zdradza obserwatorom, nad czym pracuje, bądź jakie są jej plany. Zdradza również najświeższe nowości o swoich kosmetykach. Przygotowaliśmy kilka ciekawostek o marce Pat&Rub, które mogą Was zainteresować.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News