Luksusowy apartament Kingi Rusin robi piorunujące wrażenie. Wnętrza na widok których zapiera dech w piersi

Kinga Rusin i jej mieszkanie
Instagram/Kinga Rusin
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Luksusowy apartament Kingi Rusin robi piorunujące wrażenie. Wnętrza na widok których zapiera dech w piersi

Kinga Rusin dorobiła się potężnego majątku na pracy w telewizji. Dzięki temu udało jej się zakupić luksusowe mieszkanie pod Warszawą, w którym regeneruje siły pomiędzy kolejnymi podróżami i programami. Choć nieczęsto to robi, czasami gwiazda publikuje zdjęcia ze swojego wystawnego lokum.

Kinga Rusin jako prezenterka musi być reprezentatywna, więc nie dziwi fakt, że gwiazda ma świetne wyczucie stylu, jeśli chodzi o dobór ubioru. Okazuje się, że cechuje ją to nie tylko w pracy, bo jej dom jest równie imponujący - nie tylko pod kątem opływania w luksus, ale także w kwestii jego urządzenia.

Mimo iż widać, że mieszkanie nie było tanie, to postawiono na minimalizm. Dominują w nim jasne, ale stonowane, zimne kolory. Dzięki temu lokum wygląda bardzo nowocześnie i świetnie dopełnia się z wieloma dodatkami, takimi jak ogromne regały z książkami, kominek w starym stylu, kryształowy żyrandol czy przeszklone ściany.

Łazienka gwiazdy to prawdziwy majstersztyk designu. Wewnątrz dominują płyty od kamieniarzy najwyższej klasy, a białe meble łazienkowe wyglądają w tym zestawieniu bardzo nowocześnie. Co dla niektórych może być zaskakujące - ściana obok wanny jest kompletnie przeszklona, co oznacza, że z salonu dokładnie widać, co się dzieje w łazience. Trzeba nie lada odwagi, aby zdecydować się na takie rozwiązanie - ale gwiazda w mieszkaniu gości głównie swoje córki, które są jej bardzo bliskie. Przy nich nie wstydzi się niczego.

Ponadto Kinga Rusin jest wielką fanką książek. Kolekcjonuje je w naprawdę ogromnych ilościach. Cała jedna ściana w salonie jest poświęcona wyłącznie nim. Dziesiątki woluminów wypełniają półki po brzegi. Gwiazda, żeby sięgnąć do tych najwyżej umieszczonych, musi korzystać z drabiny. Wiele z nich nie zmieściło się w przeznaczonym dla nich miejscu, dlatego niektóre z nich można znaleźć w innych zakamarkach mieszkania.

Na następnych stronach, znajdują się zdjęcia prosto z mieszkania Kingi Rusin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  4. Mężczyzna ozdobił swoją męskość metalowymi pierścieniami. Chwilę później był przerażony, lekarze i strażacy w akcji
  5. Miliony Polaków pokochały go za rolę w „Czterech pancernych i psie”. Smutne informacje o stanie legendarnego aktora

Źródło: Instagram

Następna strona