Kinga Duda unika mediów jak ognia. Prawda o niej może Was całkiem zaskoczyć

Córka prezydenta
Facebook.com/kingaduda.dudzia
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Kinga Duda nie lubi udzielać się w mediach i bardzo chroni swoją prywatność. Nie chce mieszać się w działalność polityczną swojego ojca. Są jednak kwestie, o których warto wiedzieć. Oto prawdziwa twarz córki prezydenta.

Kinga Duda na początku kampanii prezydenckiej swojego ojca chętnie stawała u jego boku. Jeszcze do niedawna podobnie zachowywała się podczas ważnych oficjalnych uroczystości, w których brała udział razem ze swoimi rodzicami. Kilka miesięcy temu spadła na nią ogromna fala hejtu, która stanowiła główny powód jej zniknięcia. W pewnym momencie wycofała się z życia publicznego, aby skupić się na nauce i życiu prywatnym.

W grudniu 2017 roku media huczały. Kinga Duda reprezentowała wtedy Uniwersytet Jagielloński w bardzo prestiżowym konkursie międzynarodowym dla studentów prawa. Choć wiele osób jej gratulowało, nie obyło się bez krytyki. Zarzucano jej, że była faworyzowana ze względu na pozycję ojca, i mnóstwo innych oszczerstw. Sprawę podobno przeżyła wtedy nawet sama para prezydencka. Od tego czasu Kinga ma swoich speców od wizerunku, którzy pomagają jej w wielu kwestiach.

Kinga Duda jest uważnie wypatrywana przez dziennikarzy i paparazzi, którzy starają się za wszelką cenę poznać tajemnice jej prywatnego życia. Udało im się ją nawet przyłapać na wizycie u weterynarza, na spotkaniach z chłopakiem lub palącą papierosy. Opinia publiczna zastanawia się, jaka jest naprawdę. Dawni koledzy poddawali w wątpliwość jej autentyczność podczas kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.

- O mały włos nie spadłem z krzesła, gdy ją zobaczyłem w telewizji. Te sztuczne uśmiechy, slogany, obciachowa słit focia z tatusiem - skomentował jej kolega z czasów licealnych.

Podobno córka prezydenta deklarowała wśród znajomych, że nigdy nie będzie pokazywała swojej twarzy, ponieważ polityka to nie jej świat. Ponoć już odkąd ogłoszono, że Andrzej Duda kandyduje na prezydenta, zaczął się jej koszmar. Jak donosi kolorowa prasa, wspominała wówczas, że ludzie nie dają jej żyć. Jednak podczas wieczoru wyborczego nie miała oporów, aby stanąć przed kamerą. Właśnie to zachowanie zdziwiło jej znajomych z czasów szkolnych.

Jaka jest prawdziwa Kinga Duda? Czy jest podobna do ojca? Co ukrywa i o czym nie chce mówić? Jakiś czas temu media obiegła informacja o jej rzekomych zaręczynach. Ile w tym prawdy? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziecie w naszej galerii.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona